...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Lietuvos gyvybės mokslų industrijos verslo misija į Šveicariją

Įvykęs renginis

Lietuvos gyvybės mokslų industrijos verslo misija į Šveicariją

Lietuvos Respublikos ambasada Čekijos Respublikoje ir Šveicarijos Konfederacijai kartu su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) 2021 m. antrąjį ketvirtį planuoja verslo misiją į Bazelį (Šveicarija). Misijos tikslas – pristatyti Lietuvą kaip pažangią gyvybės mokslų šalį, užmegzti kontaktus su verslo partneriais, suplanuoti bendrus inovatyvius projektus. Dalyvauti verslo misijoje kviečiamos gyvybės mokslų įmonės, kurių veikla apima […]

Kaina: Nemokamai

Renginio aprašymas:

Lietuvos Respublikos ambasada Čekijos Respublikoje ir Šveicarijos Konfederacijai kartu su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) 2021 m. antrąjį ketvirtį planuoja verslo misiją į Bazelį (Šveicarija). Misijos tikslas – pristatyti Lietuvą kaip pažangią gyvybės mokslų šalį, užmegzti kontaktus su verslo partneriais, suplanuoti bendrus inovatyvius projektus.

Dalyvauti verslo misijoje kviečiamos gyvybės mokslų įmonės, kurių veikla apima raudonąsias biotechnologijas, bioinformatiką, ikiklinikinius ir klinikinius tyrimus, farmaciją, medicinos inžineriją (MedTech, Digital Health) ir kurios Šveicarijoje ieško verslo plėtros galimybių.

Siekdami išsiaiškinti šios verslo misijos poreikį, susidomėjusias Lietuvos įmones kviečiame registruotis iki 2021 m. vasario 28 d.

Renginys bus skirtas tiek Šveicarijoje veiklą jau vykdančioms įmonėms, tiek planuojančioms ir ieškančioms galimybių bei partnerių.

Jeigu Jūsų įmonė jau turi darbo su Šveicarijos partneriais patirties ir renginio metu ją galima būtų pristatyti kaip sėkmės istoriją, maloniai prašome apie tai nurodyti registracijos formoje.

Verslo misijos dalyvių atranką vykdys Šveicarijos partneriai.

Kontaktai pasiteirauti:
Deividas Petrulevičius: tel. +370 645 89138.
Dr. Lina Kisielė: tel. +370 600 45965.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.