...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Verslo situacija Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje ir Prancūzijoje (internetinis seminaras)

Įvykęs renginis

Verslo situacija Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje ir Prancūzijoje (internetinis seminaras)

2020 m. gegužės 14 d. 10 val. Enterprise Europe Network, veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kviečia dalyvauti nuotoliniame susitikime su LR komercijos atašė Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje ir Prancūzijoje. LR komercijos atašė pristatys esamą situaciją ir verslo aplinkos pokyčius Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje ir Prancūzijoje, iššūkius, susijusius su COVID-19, galimybes ir pagalbą Lietuvos įmonėms. Transliacija […]

Kaina: Nemokamai

Renginio aprašymas:

2020 m. gegužės 14 d. 10 val. Enterprise Europe Network, veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kviečia dalyvauti nuotoliniame susitikime su LR komercijos atašė Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje ir Prancūzijoje.

LR komercijos atašė pristatys esamą situaciją ir verslo aplinkos pokyčius Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje ir Prancūzijoje, iššūkius, susijusius su COVID-19, galimybes ir pagalbą Lietuvos įmonėms.

Transliacija vyks internetu (užsiregistravusiems dieną prieš renginį bus išsiųsta nuoroda, per kurią prisijungę galėsite dalyvauti nuotoliniame susitikime).

Renginys yra nemokamas. Norinčius dalyvauti prašome iki š. m. gegužės 12 d. registruotis nuorodoje https://forms.gle/W2TdRdNefoK9Kv4C6

Daugiau informacijos: https://tinyurl.com/yddv8vck

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.