...

Veikla ir laisvoji profesija

Žinių bazė

2014.06.06

Reikia patarimo. Veikla-sporto prognozių(analizių) pardavimas.Renkuosi veiklos platformą tarp IV ir MB.Norėjau pasiteirauti dėl laisvosios profesijos ir gyventojų pajamų mokesčio.Manau tokia veikla neįeina į laisvosios profesijos sritį ir GPM būtų 5% ( tuomet naudingiau būtų rinktis IV).Paskambinus į VMI , konsultantė nelabai suprato mano veiklos ir nieko aiškiai nepasakė.Galbūt čia atsiras asmenų galinčių man patarti.

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Kristina Makaveckaitė

Mokesčių konsultantė / KM Consulting

Publikavimo data: 2014-06-06 16:52

Informacijos, kuri pateikta, nepakanka, norint nustatyti, ar veikla, kuria ruošiatės užsiimti, įeina į laisvųjų profesijų sąrašą. Šiuo atveju svarbu, kaip...

Publikavimo data: 2014-06-06 16:52

Informacijos, kuri pateikta, nepakanka, norint nustatyti, ar veikla, kuria ruošiatės užsiimti, įeina į laisvųjų profesijų sąrašą. Šiuo atveju svarbu, kaip konkrečiai tos analizės daromos, kam parduodamos – kokia jų tikroji paskirtis (kur konkrečiai panaudojamos – rezultatas).

Informaciją, ar vykdoma veikla patenka į laisvųjų profesijų sąrašą, suteikia mokesčių administratorius. Todėl visų pirma susisiekite su Lietuvos statistikos departamentu konsultaciniu Tel.Nr. (8 5) 236 4716 dėl EVRK kodo nustatymo, tuomet kreipkitės į mokesčių administratorių: nurodę, kokią konkrečiai veiklą pagal EVRK ruošiatės vykdyti, pasiteiraukite, ar ta veikla priskiriama laisvosioms profesijoms, ar ne.

Ekspertai

Kristina Makaveckaitė

Kristina Makaveckaitė

Mokesčių konsultantė / KM Consulting

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.