...

Kokių dokumentų reikia, norint atidaryti žaidimų kambarį?

Žinių bazė

2020.07.08

Kokių licencijų, leidimų ir dokumentų reikia, norint atidaryti vaikų žaidimų kambarį be darbuotojų gyvenamajame pastate? Ir kokias patikras reikia praeiti?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Agnė Aušrė

Regionų koordinatorė / Versli Lietuva

Publikavimo data: 2020-10-14 10:24

Norint atidaryti žaidimų kambarį reikalingas leidimas – higienos pasas. Kontroliuojanti institucija – Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos....

Publikavimo data: 2020-10-14 10:24

Norint atidaryti žaidimų kambarį reikalingas leidimas – higienos pasas. Kontroliuojanti institucija – Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos. Daugiau informacijos nuorodoje: https://www.lietuva.gov.lt/lt/leidimo-higienos-paso-isdavimas--77;10388.html. Taip pat kviečiu susipažinti su Lietuvos higienos norma HN 131:2015 „Vaikų žaidimų aikštelės ir patalpos. Bendrieji sveikatos saugos reikalavimai“. Jei vaikų žaidimų kambaryje bus tiekiamas maistas, privalote užsiregistruoti Lietuvos maisto tvarkymo subjektų registre. Kontroliuojanti institucija: Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba. Dėl gyvenamųjų patalpų paskirties yra privaloma jas keisti į komercinę. Tai vykdoma per teritorinės savivaldybės administracijos miesto planavimo ir architektūros skyrių (skyrių pavadinimai savivaldybėse gali skirtis) išsiimant projektavimo sąlygų sąvadą, rengiant projektą. Tam, turbūt, bus reikalingas ir patalpų pritaikymas (pvz., atskiro įėjimo įrengimas) bei namo gyventojų (savininkų) daugumos pritarimas.

Ekspertai

Agnė Aušrė

Agnė Aušrė

Regionų koordinatorė / Versli Lietuva

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.