Elektroninė komercija JAV

Žinių bazė

2020.11.25

Sveiki,

planuoju kurti tinklalapį elektroninei komercijai, kuris būtų orientuotas į JAV rinką. Planuoju sudaryti ryšius su JAV tiekėjais ir užsiimti prekių marketingu fiziškai neturėdamas sandėlių bei darbuotojų JAV. Kilo keletas esminių klausimų:

1. Ar turėčiau šį verslą kurti būtinai JAV? Kiek domėjausi galiu steigti lietuvoje MB ar individualią veiklą ir mokėti mokesčius Lietuvai.

2. Ar reikalinga šiuo atveju dvišalė sutartis dėl pelno ir kitų mokesčių apskaitymo pagal lietuviškus tarifus ar iš esmės šį verslą būtų galima laikyti pilnai lietuvišku, tik teikiančiu paslaugas užsieniui?

3. (Papildomi mokesčiai ir jų apskaita) Tikėtina klientai bus išsibarstę per daug valstijų, todėl mokesčių apskaitymas taps gan kėblus, nes kiek žinau kiekviena valstija turi skirtingus mokesčių tarifus/skirtingus mokesčius apskritai ir joms tiekiant įvairias prekes yra taikomi papildomi mokesčiai. Taip pat JAV turi ir kitų mokesčių – ar šiuo atveju aš būčiau pilnai nuo jų atleistas ar vis dėlto reiktų dalį jų apskaityti ir mokėti JAV ir jei taip – kurią?

4. Banko sąskaita – esminis klausimas būtų ar privalu turėti lietuvišką banko sąskaitą, ar šiuo atveju nekiltų visiškai jokių problemų jei būtų atidaryta tarptautinė sąskaita, kuri būtų susieta su šia veikla ir būtų gerokai efektyvesnė tokio pobūdžio prekybai?

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Kol kas nėra atsakymų.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.