...

Norėčiau prekiauti dėvėtais vežimėliais įsigytais iš privačių asmenų ES šalyse.

Žinių bazė

2016.07.05

Nuo ko reikėtų pradėti ir kokius dokumentus bei leidimus reikia turėti norint vykdyti šią veiklą? Ar galima prekyba su licenzija, ar vis tik reikalinga verslo pažyma?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Lina Kalinauskaitė

Projektų vadovė / VšĮ Versli Lietuva

Publikavimo data: 2016-07-05 12:49

Šią veiklą galima vykdyti tik su individualios veiklos pažyma, nes tokio tipo veikla nėra įtraukta į sąrašą veiklų, kurias galima...

Publikavimo data: 2016-07-05 12:49

Šią veiklą galima vykdyti tik su individualios veiklos pažyma, nes tokio tipo veikla nėra įtraukta į sąrašą veiklų, kurias galima vykdyti su verslo liudijimu.

Vykdant veiklą su individualios veiklos pažyma Jūs turite kaupti visus išlaidas ir pajamas įrodančius dokumentus. Perkant dėvėtus vėžimėlius iš privačių asmenų, turite už šiuos asmenis išrašyti sąskaitą faktūrą, kuri parodytų, kad Jūs esate prekės pirkėjas, o pardavėjas yra konkretus fizinis asmuo. Taip Jūs įforminate pirkimo sandorį. Jei pinigus gaunate arba mokate banko pavedimu, reikia išrašyti sąskaitą faktūrą, jei esate PVM mokėtojas – PVM sąskaitą faktūrą. Jei apmokėjimas vyksta grynais pinigais, turite išrašyti pinigų priėmimo kvitą, o pirkėjui paprašius ir sąskaitą faktūrą.

Ekspertai

Lina Kalinauskaitė

Lina Kalinauskaitė

Projektų vadovė / VšĮ Versli Lietuva

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.