...

Naujas pretendentas į MB narius nori būti ne visų numatytų veiklų narys, o tik vienos iš jų.

Žinių bazė

2020.10.19

Naujas pretendentas į MB narius nori būti ne visų numatytų veiklų narys, o tik vienos iš jų. Ar galima jį priimti nariu, nurodant prašyme ir sprendime, tik jo norimai veiklos sričiai? Pakomentuokite prašau šią situaciją. Ar ji tokia apskritai numatyta teisės aktuose? Gal veltui ieškau atsakymo.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Mindaugas Samkus

Atstovas spaudai / Registrų centras

Publikavimo data: 2020-10-22 08:43

LR mažųjų bendrijų įstatymas nereglamentuoja, kokiomis veiklomis gali užsiimti MB narys. Pagal įstatymą MB nariu gali būti fizinis asmuo, įnešęs...

Publikavimo data: 2020-10-22 08:43

LR mažųjų bendrijų įstatymas nereglamentuoja, kokiomis veiklomis gali užsiimti MB narys. Pagal įstatymą MB nariu gali būti fizinis asmuo, įnešęs ar įsipareigojęs įnešti įnašą į MB. MB narys turi vykdyti prisiimtus įsipareigojimus MB, taip pat MB nuostatuose jam nustatytas pareigas. MB narys negali turėti darbo santykių su mažąja bendrija, taip pat sudaryti su ja civilinių sutarčių dėl paslaugų mažajai bendrijai teikimo ar darbų atlikimo, išskyrus su MB vadovu sudaromą civilinę (paslaugų) sutartį.

Ekspertai

Mindaugas Samkus

Mindaugas Samkus

Atstovas spaudai / Registrų centras

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.