...

Koks turi būti parduotuvės pavadinimas?

Žinių bazė

2012.02.06

prekiaujama įvairių gamintojų moteriškais ir vyriškais drabužiais (apranga labiau skirta jaunesniai auditorijai nebijančiai eksperimentuoti )

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Publikavimo data: 2012-02-06 00:04

Tinkamas ir patrauklus pavadinimas – pirmas žingsnis sėkmingo verslo link, tačiau neretai jis tampa ir tuo pirmu žingsniu, kurį žengiant...

Publikavimo data: 2012-02-06 00:04

Tinkamas ir patrauklus pavadinimas – pirmas žingsnis sėkmingo verslo link, tačiau neretai jis tampa ir tuo pirmu žingsniu, kurį žengiant galima suklupti.

Pavadinimas, atspindintis jūsų verslo esmę, padės klientams greitai susipažinti su jūsų veikla. Jau galvojant jį reiktų koncentruotis į tam tikrus verslo aspektus, kuriuos jūs reklamuosite kartu su pavadinimu. Išgirdus „Google“ pavadinimą, dar prieš keletą metų jis nekėlė jokių asociacijų, tačiau investavus pakankamai lėšų viešųjų ryšių specialistai šį žodį pavertė paieškos sinonimu.

Skambus ir populiarus. Šiuo metu nemaža dalis įmonių pavadinimų kuriami labai erzinančiu būdu – veiklos objekto pavadinimo šaknis + -inga (-ita). Tokių pavyzdžių gausu ir visi jie skamba vienodai – derėtų atsisakyti sunkiai tariamų ir ilgų pavadinimų.

Pasidomėkite pavadinimo reikšme kitomis kalbomis ir pasistenkite išvengti dviprasmybių. Lietuvoje yra buvę įmonių „Molestra“, „Molesta“. Lietuvių kalboje šis pavadinimas skamba gerai, bet anglų kalboje žodis „molest“ reiškia tvirkinti, taigi tikėtina, kad nusprendus plėsti verslą už Lietuvos ribų tektų susidurti su nepatogumais… UAB V. Degisienės šašlykinė „Gaidys“ ir kiti „perlai“ be kreivos šypsenos daugiau nieko neišspaus.

Dauguma įmonių turi interneto svetaines. Interneto adresas, kurį sudaro keli žodžiai, bus labai nepraktiškas, o tam tikrų žodžių atsisakymas, gali keisti pavadinimo esmę, tad jeigu planuojate verslą plėtoti ir internete, derėtų rinktis vienažodį pavadinimą. Galimos įvairios kombinacijos su skaičiais „Spren2imai.lt“ ir pan.

Logotipo kūrimas – sudėtingas etapas. Kai pavadinimas labai nepalankus, ir logotipas atrodys prastai. Kuriant įmonės pavadinimą, derėtų pasisamdyti dizainerį, kuris, jums pradėjus galvoti, bandytų jį vizualizuoti.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.