...

Kokie yra reikalavimai norint tapti profesionalios vokiškos kosmetikos atstovu?

Žinių bazė

2017.11.18

Mes, profesionalios vokiškos kosmetikos firma, norime turėti mūsų atstovybę Lietuvoje, t.y. norėtume parduoti/platinti mūsų produktus ir aparatus Lietuvos kosmetologams/kosmetikems.Taip pat teikti nemokamus mokymus perkantiesiems.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Neringa Trinskienė

Regionų koordinatorė / VšĮ Versli Lietuva

Publikavimo data: 2017-11-18 10:42

Norint prekiauti kosmetikos gaminiais iš Vokietijos Lietuvoje, vadovaujantis Reglamento (EB) Nr. 1223/2009 13 str. 3 dalimi, elektroniniu būdu (per CPNP...

Publikavimo data: 2017-11-18 10:42

Norint prekiauti kosmetikos gaminiais iš Vokietijos Lietuvoje, vadovaujantis Reglamento (EB) Nr. 1223/2009 13 str. 3 dalimi, elektroniniu būdu (per CPNP portalą, nuorodos adresas kur yra pateiktas CPNP vadovas: https://ec.europa.eu/growth/sectors/cosmetics/cpnp_en . Europos Komisijai privaloma pateikti portale prašomą informaciją apie gaminius, kuriais planuojama prekiauti. Visi gaminai turi būti paženklinti taip kaip numato Lietuvos Respublikoje parduodamų daiktų (prekių) ženklinimo ir kainų nurodymo taisyklės (https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.EF5105F49459/fnXeEySZPo). Pažymėtina, kad valstybine kalba informacija kosmetikos gaminio etiketėje yra teikiama vadovaujantis Sveikatos apsaugos ministro 2013 m. birželio 19 d. įsakymu Nr. V-634 patvirtintose Kosmetikos gaminių ženklinimo rekvizitų, privalomų pateikti Lietuvos Respublikos valstybine kalba, nurodymo ir nefasuotų kosmetikos gaminių, pakuojamų tik prekybos vietoje pirkėjo pageidavimu arba fasuojamų tiesiogiai parduodant, ženklinimo taisyklėse nustatyta tvarka https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.5C9ED15296DB.
Norint prekiauti aparatais – elektros įrenginiais, pažymėtina, kad teikiami į rinką elektrotechniniai gaminiai turi būti sukonstruoti pagal Europos Bendrijoje taikomą saugos reikalavimų gerą inžinerinę praktiką, nekelti pavojaus žmonių, naminių gyvūnų arba turto saugai, kai jie yra tinkamai įrengti, prižiūrimi bei naudojami pagal paskirtį, kuriai yra pagaminti. Prieš pateikiant į rinką elektrotechninį gaminį, būtina įsitikinti ar jei yra pažymėti CE atitikties žymėjimu, jei ne – būtina tai atlikti. Taip pat elektrotechnikos gaminiai turi būti atsparūs aplinkos poveikiui (arba turi būti apsaugoti nuo šio poveikio).
Jei planuotumėte vesti specializuotus apmokymus, tai ši veikla pagal Lietuvos Respublikos neformaliojo suaugusiųjų švietimo įstatymą yra laikoma neformaliuoju suaugusiųjų švietimu. Tai yra asmens ir visuomenės interesus atliepiantis mokymasis, lavinimasis ar studijos, kurias baigusiajam neišduodamas valstybės pripažįstamas dokumentas, patvirtinantis išsilavinimo, tam tikros jo pakopos ar atskiro reglamentuoto modulio baigimą arba kvalifikacijos įgijimą. Pažymėtina, kad pagal Švietimo ministro įsakymą “Dėl teisės užsiimti neformaliuoju suaugusiųjų švietimų įgijimo tvarkos” neformaliuoju suaugusiųjų švietimu įmonės turi teisę užsiimti savo įstatuose (nuostatuose) kaip vykdytiną veiklą nurodžiusios “EVRK 85.59. Kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas“. Vykdytojai gali išduoti neformaliojo suaugusiųjų švietimo pažymėjimus, patvirtinančius dalyvavimą neformaliojo suaugusiųjų švietimo programoje ir jos baigimą, išskyrus išsilavinimo, tam tikros jo pakopos ar reglamentuoto modulio baigimą arba kvalifikacijos įgijimą.

Ekspertai

Neringa Trinskienė

Neringa Trinskienė

Regionų koordinatorė / VšĮ Versli Lietuva

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.