...

Individualios veiklos rūšys

Žinių bazė

2020.03.12

Norint prekiauti daiktais (perparduoti), pvz. moteriški batai, vaikiški batai, moteriški drabužiai, vaikiški drabužiai, rankinės, bižuterija, užtenka turėti vieną individualią veiklą? Ir, ar galėčiau prijungti prie tos pačios individualios veiklos savo gamybos daromas gėlių puokštes? Nes niekaip nesuprantu, jei atsidarau individualią veiklą, tai reikia pasirinkti tik vieną sritį (pvz: mot. drabužiai)  ir kitų negali būti?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Regina Utkienė

Mokesčių informacijos departamento direktorė / VMI

Premium

Publikavimo data: 2020-04-22 11:46

Norint verstis skirtingų rūšių individualia veikla pagal pažymą (pvz., užsiimti mažmenine ne maisto produktų prekyba, perparduodant įvairius daiktus, o taip...

Publikavimo data: 2020-04-22 11:46

Norint verstis skirtingų rūšių individualia veikla pagal pažymą (pvz., užsiimti mažmenine ne maisto produktų prekyba, perparduodant įvairius daiktus, o taip pat ir gaminant atitinkamus daiktus (pvz., dirbtines gėlių puokštes) ir juos parduodant), Valstybinei mokesčių inspekcijai (toliau – VMI) pakanka pateikti vieną Fizinio asmens prašymo įregistruoti į Mokesčių mokėtojų registrą REG812 formą (toliau – Prašymas). Prašyme be kitų duomenų nurodžius norimų vykdyti veiklos rūšių kodus pagal Ekonominės veiklos rūšių klasifikatorių (EVRK), VMI išduoda individualios veiklos pažymą, kurioje yra nurodytos visos Prašyme nurodytos veiklos rūšys, kurias galite vykdyti ir gauti pajamų. Paaiškinimus dėl veiklos kodo pasirinkimo pagal EVRK pagal kompetenciją teikia Lietuvos statistikos departamentas (konsultacijos teikiamos telefonu (8 5) 236 4716 ir interneto svetainėje www.stat.gov.lt).

Ekspertai

Regina Utkienė

Regina Utkienė

Mokesčių informacijos departamento direktorė / VMI

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.