...

Asistento paslauga

Žinių bazė

2021.09.23

Sveiki,

Savo mieste planuoju teikti socialinio asistento paslaugą. Asistentas padeda negalią ar kitokių sunkumų turinčiam asmeniui jo namuose, viešoje erdvėje ar organizuojant transportavimo paslaugas.

Iškilo klausimas, ką tokiu atveju atveju daryti? Kurti MB ar individualią veiklą? Ar aš privalau įsidarbinti  į kokią nors socialinių paslaugų įstaiga, kad galėčiau dirbti po jų “sparneliu”? Teko skaityti neseniai  priimtus įstatymus dėl socialinio asistento pagalbos teikimo bei gavimo, bet niekas neaišku, niekas nepaminima, kaip tas asistentas turi dirbti.

Žinoma, neatmetu galimybės, jog vėliau būtų ir daugiau asistentų, bet pradžioje dirbčiau viena. Taip pat reikėtų ir transporto, – ar būtų imanoma gauti kokią nors ES paramą tokiai veiklai vystyti? Įdomu viskas, nes kol kas skaitau nuo liepos 1d. priimtus įstatymus, bet nieko, kas atsakytų į  šiuos mano klausimus, nėra.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Kol kas nėra atsakymų.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.