...

Norėčiau vežti rūbus iš Lenkijos ir juos pardavinėti Lietuvoje

Žinių bazė

2016.08.20

Ką reikėtų išsiimti norint atidaryti mini krautuvėlę naujų drabužių? Ir kokių dokumentų reikia vežant per sieną? Lenkijos prekybos bazėse ne visur išrašomos sąskaitos- faktūros.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Konstantinas Pečiulis

Vyresnysis konsultantas / Ernst & Young

Publikavimo data: 2016-08-20 12:45

Lietuvoje prekiauti iš Lenkijos atsivežtais rūbais galima užregistravus individualią veiklą Valstybinėje mokesčių inspekcijoje arba užregistravus juridinį asmenį (UAB, MB ar...

Publikavimo data: 2016-08-20 12:45

Lietuvoje prekiauti iš Lenkijos atsivežtais rūbais galima užregistravus individualią veiklą Valstybinėje mokesčių inspekcijoje arba užregistravus juridinį asmenį (UAB, MB ar kt.) Registrų centre. Daugiau apie individualią veiklą ir įmonės steigimą galite sužinoti portale www.verslovartai.lt.

Vežant per sieną drabužius ir jais prekiaujant Lietuvoje, Jūs privalote turėti prekių įsigijimą patvirtinančius dokumentus (sutartį, sąskaitą ar panašų pirkimo faktą ir nuosavybės teisę įrodantį dokumentą).

Taip pat, nepamirškite, kad Lietuvoje pardavinėjami drabužiai turi turėti etiketę, ant kurios būtų informacija apie drabužį lietuvių kalba. Ant etiketės privaloma nurodyti šią informaciją:

  1. Prekės pavadinimą;
  2. Gamintojo pavadinimą ar prekės ženklą;
  3. Prekės kilmės šalį;
  4. Importuotoją ir jo adresą (jeigu prekės importuotos ne iš Europos Sąjungos);
  5. Naudojimo ypatumus (tekstilės gaminio priežiūra);
  6. Papildoma informacija apie tekstilės gaminių ir drabužių priežiūrą gamintojo pateikta teksto forma (ne simboliais) turi būti pateikta raštu ir lietuvių kalba;
  7. Gaminio dydį;
  8. Prekės pardavimo kainą (mažmeninei prekybai).

Ekspertai

Konstantinas Pečiulis

Konstantinas Pečiulis

Vyresnysis konsultantas / Ernst & Young

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.