...

Kaip parašyti pranešimą spaudai?

Žinių bazė

2011.11.30

Už mėnesio atidarysiu šokių studiją. Rengiu viešinimo planą. Patarkite, kaip pačiam parašyti pranešimą, kuris sudomintų žiniasklaidą.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Publikavimo data: 2011-11-30 23:32

Pirmiausia pagalvokite, ar pranešimo spaudai būtinai reikia. Jeigu jame bus tik informacija apie faktą, tai tikrai nieko nesudomins. Mokytis šokių...

Publikavimo data: 2011-11-30 23:32

Pirmiausia pagalvokite, ar pranešimo spaudai būtinai reikia. Jeigu jame bus tik informacija apie faktą, tai tikrai nieko nesudomins. Mokytis šokių pastaruosius kelerius metus Lietuvoje yra populiarus laisvalaikio leidimo būdas, todėl studijos atidarymas nebėra naujiena.
Pagalvokite, kuo skiriatės nuo kitų šokių studijų. Tik tai gali sudominti ir būsimus klientus, ir žiniasklaidą. Galbūt jūsų studijoje mokytojais dirbs patyrę, daug pasiekę ir garsūs šokėjai. Jei taip, tuomet išnaudokite tai. Galbūt turite originalią studijos atidarymo šventės idėją. Tuomet ji savaime gali pritraukti žiniasklaidos dėmesį.
Pranešime turi būti atsakyta į klausimus:
kas?
ką daro?
kodėl?
kur?
kada?
Net jei ir labai pasitikite savo jėgomis, verčiau pasikliaukite profesionalais. Pranešimą spaudai ne tik reikia parašyti, bet ir žinoti, kam siųsti, kad jis pasiektų tuos, kuriems žinia adresuota.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.