...

Asmeninių nenaudojamų daiktų pardavimas

Žinių bazė

2015.05.04

Ar galiu internetu pardavinėti (“Mūsų mažyliai” ir kiti panašūs portalai) savo nebenaudojamus rūbus ir daiktus be jokių mokesčių? Atsiskaitymas bankiniu pavedimu.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Regina Utkienė

Mokesčių informacijos departamento direktorė / VMI

Premium

Publikavimo data: 2015-05-04 22:11

Savo nenaudojamų rūbų ir daiktų pardavimo pajamos, t.y. gautų pajamų ir šių daiktų įsigijimo kainos (jei gyventojas turi įsigijimo dokumentus)...

Publikavimo data: 2015-05-04 22:11

Savo nenaudojamų rūbų ir daiktų pardavimo pajamos, t.y. gautų pajamų ir šių daiktų įsigijimo kainos (jei gyventojas turi įsigijimo dokumentus) bei kitų teisės aktuose nustatytų privalomų mokėjimų skirtumas, per mokestinį laikotarpį neviršijantis 2500 Eur, pagal GPMĮ 17 str. 1 d. 27 punktą, gyventojų pajamų mokesčiu neapmokestinamas ir tokios pajamos nedeklaruojamos. Tokio turto pardavimo pajamos, viršijančios minėta tvarka apskaičiuotą 2500 Eur skirtumą, apmokestinamos taikant 15 proc. pajamų mokesčio tarifą ir deklaruojamos Metinės pajamų deklaracijos GPM308 formos T priedo III dalyje.

Ekspertai

Regina Utkienė

Regina Utkienė

Mokesčių informacijos departamento direktorė / VMI

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.