...

Ar būtinas kasos aparatas, jei prekiaučiau turguje esančiame kioskelyje?

Žinių bazė

2017.07.10

Prekiaučiau tik 2 dienas per savaitę. Turiu 2 grupės neįgalumą, išlaikau nepilnametį sūnų, automobilis lengvasis. Jei išsinuomuočiau kioskelį, kur galėčiau laikyti prekes ir nereikėtų iškrovinėti prekių, ar reikalingas kasos aparatas? Tai buities prekės, naujos ir naudotos iš Danijos. Dirbu su verslo liudijimu.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Regina Utkienė

Mokesčių informacijos departamento direktorė / VMI

Premium

Publikavimo data: 2017-07-10 08:54

Prievolė naudoti kasos aparatus yra nustatyta individualia veikla besiverčiantiems gyventojams, kurie užsiima prekybos veikla ir prekiauja pastatuose ar patalpose, taip...

Publikavimo data: 2017-07-10 08:54

Prievolė naudoti kasos aparatus yra nustatyta individualia veikla besiverčiantiems gyventojams, kurie užsiima prekybos veikla ir prekiauja pastatuose ar patalpose, taip pat kioskuose, vagonėliuose, kilnojamuose nameliuose, autoparduotuvėse. Tačiau tam tikrais atvejais, kai kasos aparato neįmanoma naudoti dėl objektyvių priežasčių arba kasos aparato naudojimas sukeltų akivaizdžiai neproporcingą administracinę naštą, gyventojai gali nenaudoti kasos aparato. Nereikalaujama naudoti kasos aparato gyventojams, kurie įsigyja prekybos verslo liudijimą, kuriame numatyta veiklą vykdyti tik 1 dieną ar 2 dienas per savaitę. Todėl, jeigu Jūs įsigytumėte verslo liudijimą, kuriame būtų numatyta, kad bus prekiaujama tik 2 dienas per savaitę, kasos aparato neprivalėsite  naudoti.

Ekspertai

Regina Utkienė

Regina Utkienė

Mokesčių informacijos departamento direktorė / VMI

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.