...

Kaip parduoti daiktus pirktus iš privačių asmenų, kurie neturi daiktų įsigyjimo dokumentų?

Žinių bazė

2017.10.28

Ar nusipirkus naudotų daiktų užsienyje, iš privačių asmenų, galima juos parduoti Lietuvoje, pagal verslo liudijimą? Daiktų įsigyjimo dokumentų privatūs asmenys neturėtų dažniausiai. Ar geriau steigti MB ar tiesiog su verslo liudijimu dirbti?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Regina Utkienė

Mokesčių informacijos departamento direktorė / VMI

Premium

Publikavimo data: 2017-10-28 14:33

Gyventojas, ketinantis vykdyti prekybos veiklą, atsižvelgęs į jos intensyvumą bei kitus aspektus pats pasirenka veiklos vykdymo formą, t. y., pats...

Publikavimo data: 2017-10-28 14:33

Gyventojas, ketinantis vykdyti prekybos veiklą, atsižvelgęs į jos intensyvumą bei kitus aspektus pats pasirenka veiklos vykdymo formą, t. y., pats nusprendžia, ar įsigyti verslo liudijimą, ar steigti MB, ar pasirinkti kitą veiklos vykdymo būdą. Tačiau, tiek vykdant prekybos veiklą įsigijus verslo liudijimą, tiek įsteigus MB reikalingi prekių įsigijimą pagrindžiantys dokumentai. Tuo atveju, kai prekės įsigyjamos užsienio valstybėse iš gyventojų, prekių įsigijimą pagrindžiančiu dokumentu gali būti laisvos formos surašytas dokumentas, iš kurio galima būtų nustatyti ūkinės operacijos turinį, t.y., galima būtų nustatyti kas, kam, už kiek ir kokią prekę (paslaugą) pardavė.

Ekspertai

Regina Utkienė

Regina Utkienė

Mokesčių informacijos departamento direktorė / VMI

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.