...

Brėžinių braižymas ir verslo liudijimas

Žinių bazė

2014.01.08

Asmuo braižo brėžinius kompiuteriu, taiso studentų darbus.
Ar galima išsiimti verslo liudijimą ar čia jis netinka? Asmuo turi neįgaluma ~40procentu nedarbingumo. Yra draustas PSD sodroje. Kokie mokesčiai būtu taikomi, kokios lengvatos?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Kristina Makaveckaitė

Mokesčių konsultantė / KM Consulting

Publikavimo data: 2014-01-08 19:29

Kadangi klausime nepateikėte pakankamai informacijos, visų pirma Jums reikėtų kreiptis i LR Statistikos departamentą, kad norimoms vykdyti veikloms Statistikos departamento...

Publikavimo data: 2014-01-08 19:29

Kadangi klausime nepateikėte pakankamai informacijos, visų pirma Jums reikėtų kreiptis i LR Statistikos departamentą, kad norimoms vykdyti veikloms Statistikos departamento dabuotojai priskirtų tikslius EVRK kodus, pagal kuriuos jau ir galima spręsti, ar veiklą galima vykdyti pagal verslo liudijimą, ar bus reikalinga kita veiklos forma.

Neaišku, kokius konkrečiai brėžinius braižo asmuo (architektuūos, įrengimų, mašinų, inžineriniai, t.t.), todėl negalime atsakyti, ar galima veikla pagal verslo liudijimą. Asmuo, vykdantis studentų darbų taisymo veiklą, užsiimti individualia veikla pagal verslo liudijimą negali, tuomet reikėtų rinktis individualią veiklą pagal pažymą arba kitą verslo formą.

Neįgaliajam, vykdančiam individualią veiklą pagal pažymą, lengvatų nebus taikoma.

Visą informaciją, susijusią su mokesčiais, rasite čia:

http://www.bznstart.lt/klausimai/mokesciai/971/Konkrecios-prekes-is-Kinijos-apmokestinimas-ir-visi-kiti-mokesciai-pardavus

Ekspertai

Kristina Makaveckaitė

Kristina Makaveckaitė

Mokesčių konsultantė / KM Consulting

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.