...

Užsiimdama mylimomis veiklomis, eina savosios širdies keliu

Verslas

2023.01.06

Autorius: Giedrė Kakstovienė

Temos: .

Užsiimdama mylimomis veiklomis, eina savosios širdies keliu

Aušrinė Elena Šadauskaitė Asmeninio albumo nuotrauka

Meilė, harmonija, natūralumas, tikėjimas galėtų būti antri vilnietės Aušrinės Elenos Šadauskaitės (29) vardai. Su dėkingumu vedina Dievo ir savosios širdies, aplinkinius ji apdalija tuo, ką pačiai gera daryti. Išgyvenusi nemenką kiekį pakilimų ir nuosmukių, vidinę ramybę ji atrado veiklose, kurias sieja ekologija ir sveikata. „Eik su tėkme“ yra tai, kas tikra, labai nuoširdu, jauku, lengva ir nuolatinėje tėkmėje. 

„Jaučiu visišką pilnatvę žinodama, kad mano mylimos veiklos susijusios su tarnyste kitiems, prisidedant prie fizinės ir emocinės gerovės kūrimo. Mano misija yra daryti tai, per ką iš savęs galiu daugiausia perleisti meilės, ramybės, gerumo, ką darydama prisidėčiau prie kito žmogaus įvairiapusės gerovės, geresnės gyvenimo kokybės. Noriu padėti pažinti kiekviename žmoguje slypinčią išmintį, atverti duris į pasitikėjimą, savęs priėmimą, norą džiaugtis gyvenimu“, – kertinius taškus įvardija pašnekovė. Sertifikuota masažų specialistė, daugkartinių moteriškų įklotų kūrėja, kartu veda ritualines pirtis, lieja bičių vaško žvakeles ir kviečia į bendrą kelionę Aura-Soma® – savęs pažinimo per spalvas – užsiėmimuose.

„Tai, ką veikiu gyvenime, vadinu mylimomis veiklomis, ne verslu. Juk viskas susidėliojo visiškai natūraliai“, – sako Aušrinė. Prieš 10 m. pirmą kartą nuvykus į meditacijų stovyklą, moters egzistencija negrįžtamai persivertė: „Pažinau Dievą ir naują, kupiną šviesos, šilumos, džiaugsmo gyvenimą“.

Pirmoji aistra Aura-Soma®

Pasakodama apie Aura-Soma®, pašnekovė šypsodamasi ją vadina meile iš pirmo žvilgsnio: „Atradusi, ko taip ilgai ieškojau, tarsi apsvaigau. Susitikimas su savimi per spalvas – neišsemiamas išminties šaltinis – į mano gyvenimą atėjo tuo pat metu kaip masažai ir leido pažinti save iš naujo“. Susipažinusi su Aura-Soma® lavinimo sistemos pradininke Lietuvoje, mokytoja D. Braziulyje, nustebo, kad per spalvas žmogų galima perskaityti kaip atverstą knygą: „Užsirašiau į mokymus, baigiau 3 m. trukusius kursus. Šiuo metu pati esu pravedusi virš 100 konsultacijų“. Aura-Soma® tinka visiems. Balansinių aliejų pagalba klientas išsirenka spalvas, įsivardina savo asociacijas ir bendro pokalbio su terapijos vedančiuoju metu, siekiant teigiamų pokyčių asmeniniame gyvenime, vyksta energetinės sistemos balansavimo procesas. Aušrinė sako, būtent spalvos padeda iš naujo atrasti dalykus, kuriuos giliai savyje žinome, tačiau dažnai nedrįstame pripažinti. Jos veda į vidinės analizės kelionę, bendravimą, suteikia drąsos, palaikymo, padeda sudėlioti dalykus į „stalčiukus“. Aura-Soma® paremta per meilės kelią.

Nuolat mokymosi kelyje

Siekdama kokybės dirbant individualiai, veikli moteris, sako, investuoja nuolatos ir daug: „Pabaigiau nesuskaičiuojamą kiekį mokymų. Masažavimo žinių sėmiausi įvairiuose kursuose, gyvų praktikų metu, lankiau IBMT 3 m. trukmės kūno terapijos studijas. Niekados negalvojau apie mokslo kainas ar atsipirkimą, nes svarbiausia – padėti klientams, kuo geriau atliepti jų poreikius“, – įsitikinusi ji. Didelės sklaidos Aušrinei nereikia, nes rimtos pastangos atnešė puikių rezultatų: „Dauguma klientų ateina per rekomendacijas. Manau, tai pati geriausia reklama“.

Visas veiklas verslininke nenorinti vadintis moteris, pradėjo dėl savęs. Besidalindama Facebook tuo, kuom pati tiki, jaučia ir nori, labai organiškai subūrė susidomėjusių bendraminčių ratą. „Pačioje pradžioje buvo nemažai duobių. Dėl stabilumo, užtikrintumo jausmo lygiagrečiai dirbau samdomame darbe pardavimų srityje, taip pat aukle. Ypač sunkiai prie pokyčių taikiausi karantino laikotarpiu, kai mylimas veiklas reikėjo pildyti kitais darbais, nes trūko pajamų. Bet buvau kantri, niekados neapleidau savo pomėgių ir jau 4 metus gyvenu tik iš mylimų užsiėmimų“.

Siūlo sportą „tinginiams“

Baigusi 1,5 m. trukmės pirtininko profesijos mokymus, susijusius seminarus, jau antrus metus Šadauskaitė kviečia patirti sveikatinančios pirties malonumus. „Nuo jaunimo iki turinčių anūkus“, – besirenkančia įvairia publika džiaugiasi pašnekovė ir vardija pirties privalumus: „Šilumos terapija širdies, neurologinių ligų prevencijai, raumenų atpalaidavimui, susikaupimui, geresniam miegui. Prakaitavimas skatina sunkiųjų toksinų išsivalymą. Sukeltas sveikas, kūnui naudingas stresas, padeda įveikti kasdieninius iššūkius, prisideda depresijos gydyme. Naudojant medaus, druskų terapijas, žoleles, vantas sąnariams šildyti, atsinaujinsite ne tik išoriškai, bet stiprinsite imuninę sistemą. Pirtis suartina žmones, užsimezga draugystės. Protėvių išmintis byloja – tai vieta, kur žmogus pabūna su savimi, atranda ramybę, bendrystę su kitais, tikrą ryšį. Mes kaip viena šeima“.

Aušrinė šmaikštauja, pirtį vadindama tinginių sportu, nes išsiskyrę endorfinai suteikia sportui prilygstančios naudos. „Kadangi mažokai judam, čia turite puikią progą išjudinti savo kūną“, – sako ji.

Subtili pagalba moterims

Kūrybingos moters galvoje kilnių idėjų netrūksta. „Manau, savo darbe reiktų turėti skirtingus pajamų šaltinius, kurie užtikrintų stabilesnį būvį ir ramybę daryti su meile. Kad gerai jausčiausi fiziškai, man svarbu gyvenime kelios skirtingos veiklos, kur galiu jausti kūrybinį impulsą, pasimėgavimą, malonumą pačiai tuo užsiimti“, – dalijasi nuomone Aušrinė ir paaiškina, kad vystydama tik vieną veiklą jaustųsi kaip įtempta styga, stabilumas nelabai įmanomas: „Vieną mėnesį yra daugiau masažų, kitą – pirčių, prieš šventes prasideda intensyvi žvakių gamyba. Neįsivaizduoju savęs SPA salone ar klinikoje darant 10 masažų per dieną, nes žmonės negautų tos kokybės, kurią duodu dabar, kurią vertina mano klientai, tiesiog negalėčiau tam skirti tiek laiko“.

Taip gimė šoninė veikla, dar vienas pasyvių pajamų šaltinis – daugkartiniai moteriški įklotai, sukurti galvojant apie ekologiją, tvarumą, moterų sveikatą. Natūralios medžiagos (medvilnė, linas) sumažina uždegiminių procesų riziką, išskyras, menstruacinius skausmus. Plaunamas įklotėlis naudojamas ne vienerius metus, išorinis sluoksnis neperšlampamas audinys (su kūnu nesiliečia), yra medinė saga. Kūrėja rekomenduoja moterims rinktis tik medvilnines kelnaites, kurių šiuo metu rinkoje, deja, vis mažėja. Visgi džiugu, kad graži iniciatyva plečiasi ir taureles, įklotėlius jau galime rasti EKO parduotuvėse.

Stiprybės suteiks nuoširdi malda

Idėja lieti bičių vaško žvakeles gimė iš poreikio masažo kabinete sukurti daugiau jaukumo. „Jos žavi kvapu, natūralumu. Tai lyg mūsų senolių palikimas, o gaminant – meditacija, susikaupimas, ramus pabuvimas. Aš visada įkalbu gražius palinkėjimus, įdedu ramybę, liedama klausausi sutartinių, dainuoju. Tikiu, kad su meile gaminamas produktas perduoda gerą energiją“. Iš daug skirtingų gaminamų žvakių, kūrėja siūlo įsigyti išskirtines, lietas archainiu būdu žvakes, kurios dega labai ramia, jaukia ugnimi, palieka mažai vaško, nėra lengvai gaunamos, ypač vertinamos klientų. Žvakėse kaip dagtį ji naudoja visiškai natūralias medvilnės, lino medžiagas.

Visiems duotas talentas ir kelias, kuriuo eidami jaučiame daugiausia įkvėpimo, ramybės, džiaugsmo, meilės. Todėl Aušrinė linki drąsos eiti per visus iššūkius ir pasisemti daug malonumo, laisvės, kūrybiško mąstymo, gyvybės jausmo. „Gyvenime man labai padeda malda ir ryšys su Dievu. Sunkiomis akimirkomis – tai mano stiprybė“.

 

 

 

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.