...

Šeimos verslas – geriausios malkos šeimos židiniui kūrenti!

Verslas

2013.02.21

Autorius: Justina Ūsaitė

Temos: .

Šeimos verslas – geriausios malkos šeimos židiniui kūrenti!

Aistis Gasparavičius Asmeninio albumo nuotr.

31 metų Aistis Gasparavičius su žmona vieną dieną nusprendė: reikia. Reikia, tai pirmyn. Susitarė su ispanais gamintojais ir jau 9 mėnesius siūlo lietuviams netempti naminių gyvūnėlių ėdalo iš prekybos centro, o daryti tai internetu (www.petspoint.lt)

Už pirmą algą pirko laikrodį

Kūrybingas moksleivis įtikino darbdavius, kad jaunas amžius – ne kliūtis. Per vasaros atostogas būsimas verslininkas įsidarbino regioniniame laikraštyje maketuoju.

Humoro jausmo nestokojantis pašnekovas prisimena pirmos darbo patirties džiaugsmus ir vargus: „Buvo šiek tiek keista leisti vasarą ne su draugais prie ežero.“

Tačiau visus vargus atpirko už tuo metu nemažus pinigus įsigytas laikrodis. „Kaip dabar prisimenu, tai buvo ryškiai žalias „Casio“ vardo laikrodis už 119 Lt“, – juokiasi pašnekovas.

Meilė savo augintiniui įkvėpė imtis verslo

Verslininkas sako, kad jį, kaip ir daugelį savo verslą pradėjusių žmonių, masino troškimas dirbti ir būti atsakingam tik sau.

Vyras įvardija pagrindines priežastis, lėmusias apsisprendimą prekiauti naminių gyvūnų ėdalu. „Svarbiausia priežastis yra noras šerti savo šunį kokybišku maistu. Pašarų „Picart“ (http://www.petspoint.lt) gamybos procesą su žmona matėme savo akimis.“

Kita priežastis – ateities įžvalgos. „Jei nematytume perspektyvų, šio verslo nebūtume ėmęsi“, – sako gyvūnų pašarų e. parduotuvės įkūrėjas.

Močiutės bėdojimų neklauso

Paklaustas apie verslo sunkumus, verslininkas įvardija ne visada proporcingą svajonių ir pinigų santykį, nusivylimą dėl techninių kliūčių.

„Kaip ir visi, susiduriame su problemomis, tačiau nesiliaujame kovoti su vėjo malūnais. Mano močiutė iki šiol netiki, kad čia bus, kaip ji sako, biznis“, – šmaikštauja vyras.

Su malonumu viską daro pats

Rūpestingam verslininkui nėra veiklos, kurios savo versle nebūtų išbandęs. „Išmokau būti direktorius, maketuotojas, programuotojas, buhalteris ir vadybininkas“, – šypteli pašnekovas.

Vis dėlto smagiausia, sako vyras, yra susipažinti su gyvūnų šeimininkais ir pačiais gauruotais augintiniais: „Šunis ir kates dažniausiai augina geros širdies žmonės. Bendravimas suteikia gerų emocijų. Smagiausia yra pačiam pristatyti skanėstus ir susipažinti.“

Dėl verslo teko atsisakyti komforto

„Mums svarbiausia yra sveikas ir sotus augintinis. Juk maistas mus padaro tokius, kokie esame. Ši taisyklė galioja ir keturkojams. Savo klientams visuomet siūlome aukštos kokybės maistą, prekiaujame tik natūraliais produktais“, – pabrėžia pašnekovas.

Paklaustas, kokių investicijų pareikalavo verslas, verslininkas sako: „Pareikalavo visko, ką turėjome, ir dar daugiau. Atsisakėme gero automobilio, kelionių, kurias taip mėgstame, laisvalaikio ir svarbiausia – miego.“

Verslininkas neslepia, kad kalbėti apie pelną dar anksti.

Dirba ir samdomą darbą

„Apie savo svajones ir planus galėčiau parašyti knygų rinkinį iš 15 tomų, tačiau viskam reikia pinigų ir laiko“, – sako vyras, be savo e. parduotuvės priežiūros, dirbantis ir projektų vadovu banke.

Šeimos verslas suartina

Kuriamas kartu su antrąja puse verslas turi pranašumų, įsitikinęs Aistis: „Mus visą laiką vienija bendras tikslas. Šeimos verslas – geriausios malkos šeimos židiniui kūrenti.“

Verslą įkūręs vyras netuščiažodžiauja, bet į kiekvieną klausimą atsako kūrybiškai ir su humoru. Akivaizdu, kas šiame šeimos versle generuoja idėjas!

„Teisybė, kad man sekasi kurti, tačiau idėjas įgyvendiname kartu. Žmona prisideda, kiek gali, negailėdama laiko“, – pasakoja A. Gasparavičius.

Pataria neklausyti pesimistų

Verslas jau įsibėgėja ir panašu, kad juda sėkmingai. Visiems savo verslą pradedantiems žmonėms e. parduotuvės įkūrėjas pataria veikti ir jokiu būdu neklausyti tų, kurie sako, kad nepavyks.

Malonu bendrauti su tokiu optimizmo kupinu žmogumi. Linkiu sėkmės!

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.