...

Savo grožio saloną įsteigė būdama 22 metų

Verslas

2013.02.28

Autorius: Justina Ūsaitė

Temos: .

Savo grožio saloną įsteigė būdama 22 metų

Versle man viskas patinka: bendravimas su žmonėmis, tai, kad jie pasitiki mumis ir išeina su šypsena veide. Deimantė Lukošiūnaitė

Su besišypsančia, mielai juokaujančia ir savo darbu degančia mergina susipažinau, kai ji dirbo vienoje Kauno kirpyklų.

Tokie žmonės kaip kirpėja Deimantė Lukošiūnaitė (24 m.) iškart patraukia dėmesį. Ji maloni, draugiška, todėl sėdėdama kirpėjos kėdėje supratau, kad ji padarys viską, jog išėjusi jausčiausi gerai. Pirmą kartą man patiko, kaip apkirpo, todėl netrukus vėl su ja susisiekiau. Tik tąsyk ji pasakė nuo šiol kirpsianti kitur.

Dabar Deimantė – ne tik savo darbą mėgstanti kirpėja, bet ir nuosavo grožio salono „Operetė“, kuriame darbuojasi 6 darbuotojos, savininkė.

Pirmame darbe suprato, kad nori dirbti sau

Grožio saloną Kauno centre įsteigusi verslininkė sako karjerą pradėjusi nuo paprasčiausio pardavėjos darbo. „Dirbau pardavėja labai mažoje gėrimų parduotuvėje. Ten ir kilo pirmosios mintys apie nuosavą verslą“, – atvirauja jauna verslininkė.

Vėliau, dirbdma kirpėja viename grožio salone, mergina sužinojo, kaip viskas veikia grožio paslaugų versle, ir nusprendė šią patirtį pritaikyti nuosavoje kirpykloje.

Jos įkurtai „Operetei“ yra beveik 2 metai.

Svarstė, kokią sritį pasirinkti

„Apie nuosavą verslą pradėjau mąstyti jau mokykloje, tik dar nežinojau, kokią sritį pasirinkti. Pradžioje galvojau apie maisto ruošimą, nuosavą drabužių parduotuvę, tačiau apsisprendžiau gilintis į grožio sritį“, – pasakoja D. Lukošiūnaitė.

Sako, kad lemiamą įtaką apsisprendimui turėjo tėvų patarimai ir draugų palaikymas.

Versle laikosi žodžio

Ne vienam ir ypač ne vienai yra pasitaikę, kad paprašai kirpėjos nukirpti 2 centimetrus plaukų, nes juos auginti, tačiau ši savo nuožiūra nurėžia 10 centimetrų…

Specialistė pabrėžia, kad visada laikosi įsipareigojimų ir pažadų klientams: „Jeigu pažadu, kaip nukirpsiu, tai ir kerpu būtent taip. Jei sutariu su klientu valandą, jis gali būti tikras, kad mane ras kirpykloje. O juk yra kirpėjų, kurie į įsipareigojimus klientams žvelgia atmestinai.“

„Versle man viskas patinka“

„Nėra dalyko, kuris nepatinka. Patinka viskas: bendravimas su žmonėmis, tai, kad jie pasitiki mumis ir išeina su šypsena veide, kad ir kokie nusiminę atėjo“, – sako verslininkė.

Dar jai patiknka, kad visada galima keisti situaciją. „Jei kas nors pradeda eiti ne ta kryptimi, kaip planavau, iš karto pradedu keisti darbo strategiją“, – sako panelė Deimantė.

„Šiuo metu dirbame šešiese“

Netoli Muzikinio teatro įkurtame grožio salone dirba 6 darbuotojos: 2 manikiūrininkės ir 4 kirpėjos.

Paklausta apie ateities planus, Deimantė sako ateitį matanti šviesiomis spalvomis: „Kas žino, gal netrukus įsteigsime dar vieną grožio saloną?“

Kirpėja mielai patars

D. Lukošiūnaitė – jauna, tačiau kirpti yra jos pašaukimas, todėl mergina jau sukaupusi ne vienų metų kirpėjos patirtį. Be to, nuolat tobulina gebėjimus seminaruose, kursuose, semiasi žinių kirpėjams skirtose parodose.

Norite išbandyti naujoves? Eikite pas Deimantę. Norite tiesiog pakirpti plaukų galiukus? Ši mergina juos pakirps, taip pat pasidalys keletu patarimų ir pasiūlys išbandyti kokį nors kosmetikos produktą.

Linki ištvermės

„Pradedantiems savo verslą žmonėms linkiu kantrybės, ištvermės ir niekuomet nenuleisti rankų siekiant įgyvendinti savo svajones. Kitaip jos ir liks tik svajonės“, – sako D. Lukošiūnaitė.

O mes linkime gražių šukuosenų ir patenkintų klientų!

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.