...

Pirmoji rinkoje butikinė darbo erdvė

Verslas

2020.02.06

Autorius: bzn start

Temos: .

Pirmoji rinkoje butikinė darbo erdvė

Pasaulyje sparčiai populiarėjančių darbo erdvių (workspaces), orientuotų į šiuolaikinę moterį koncepcija pasiekė ir Lietuvą. Naujosios erdvės bendraįkūrėja Justina Kasparavičienė pasakoja, jog tai vieta orientuota į visapusišką tobulėjimą.

„WHUB – pirmoji rinkoje, kurta pagal tikrąjį coworking principą, atvira bendradarbystės ir renginių erdvė kurta moderniai moteriai.  Eklektiška, inspiruojanti ir jauki, įsikūrusi Naugarduko g. 3, Vilniuje, tarp Senamiesčio ir Naujamiesčio”,- teigia J. Kasparavičienė.

Platus veiklų laukas

Čia galima ne tik nuomotis darbo vietą, bet ir dalyvauti renginiuose, kurių tikslas –plėsti kontaktų ratą, ugdyti gebėjimus, gilintis į žmogaus būtį, skatinti atviras diskusijas įvairiais gyvenimo klausimais: nuo meno, mokslo, mados, verslo subtilybių, meditacijos praktikų, iki dalijimosi naujausiomis ilgaamžiškumo bei grožio puoselėjimo žiniomis.

„Erdvė yra atvira, joje įrengtas susitikimų kambarys, virtuvė, dušas, spintelės daiktams susidėti, poilsiui skirtos zonos.  Narystė yra lanksti – galimybė rinktis dienos ar mėnesio kintančią ar pastovią darbo vietas. Koncepcija orientuota į sveikatingumą, tad vietoje įrengto baro ar internetinių žaidimų stotelių siūlomos pop-up sveikatingumo klasės ir procedūros”,- pasakoja pašnekovė.

Skirta modernioms moterims

Anot bendraįkūrėjos, WHUB tai – alternatyva triukšmingai kavinei, vienišumui ir užstrigusiam kūrybiškumui įprastoje darbo vietoje ar namuose. Tai vieta kur užmezgami ryšiai ir kuriamos idėjos, tvyrauja darbinga, draugiška atmosfera stilingoje aplinkoje. Erdvė skirta toms, kurios nori pradėti ar akseleruoti savo veiklą bei karjerą. Įvairių sričių ir industrijų profesionalėms,  kūrybininkėms, dizainerėms, rinkodaros ekspertėms, teisininkėms, finansininkėms, verslininkėms, startuolėms, entreprenerėms.

„WHUB, kaip ir dauguma pasaulyje į moteris orientuotų bendradarbystės erdvių, yra atvira visiems, tačiau tikslas buvo sukurti vietą, atitinkančią modernių moterų poreikius”,- teigia J. Kasparavičienė.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.