...

Modernus sprendimas su iššūkiais susiduriančiai būsto nuomai

Verslas

2020.11.06

Autorius: bzn start

Temos: .

Modernus sprendimas su iššūkiais susiduriančiai būsto nuomai

Properenty.lt komanda Asmeninio albumo nuotr.

Pasaulinės pandemijos išbandymai atneša ne tik sunkumų, bet ir naujų sprendimų, galinčių kilstelti įprastą verslo modelį į naują efektyvumo lygį. Būtent tokį sprendimą, galintį padidinti konkurencingumą ir sutaupyti iki 70 proc. operacinių sąnaudų, lietuvių startuolis „Properenty.lt“ pasiūlė ilgalaikės būsto nuomos verslui. 

„Naujoji platforma sujungia moderniausius technologinius sprendimus ir pritaiko juos būtent ilgalaikės NT nuomos poreikiams ne tik pandemijos, bet ir įprastinėmis gyvenimo sąlygomis. Čia įdiegta nuotolinė kliento identifikacija, galimybė pasirašyti sutartį per nuotolį  bei išnuomoti būstą nuotoliniu būdu. Sistema automatiškai generuoja standartines nuomos sutartis, sąskaitas, jų istoriją, verslo pelningumo rodiklius, siunčia priminimus, automatiškai surenka nuomos įmokas“,– sako „Properenty.lt“ vadovas Andrius Čepkus.    

Pasak jo, trumpalaikės nuomos verslas visame pasaulyje buvo įpratęs dirbti moderniomis ir patogiomis platformomis. Tačiau pasaulinės pandemijos akivaizdoje nemažai trumpalaikės nuomos objektų priversti persikvalifikuoti į ilgalaikę nuomą. „O ilgalaikė NT nuoma iki šiol buvo gan primityvi ir nepatogi, todėl ši migracija iš trumpalaikės į ilgalaikę nuomą būsto valdytojams kelia nemažai streso visame pasaulyje“, – sako A. Čepkus.

Kita vertus, stiprėjanti konkurencija ilgalaikės nuomos rinkoje, pasak A. Čepkaus, verčia jos senbuvius ieškoti naujų, efektyvesnių sprendimų verslo operacijoms, kurios ne tik taupytų laiką, žmogiškuosius resursus, bet taip pat leistų efektyviai veikti bet kokiomis sąlygomis ir minimizuoti žmogiškųjų klaidų riziką. 

Sulaukė pasitikėjimo

Tokia vizija patikėjo ir fondas „Startup Wise Guys“, investuojantis į pažangiausius startuolius iš daugiau nei 40-ies šalių. „Per pastaruosius 8 metus startuolių profilis visame pasaulyje gan stipriai pasikeitė. Jei seniau startuoliu vadindavome technologiškai pažangius, naujos kartos verslus, tai šiandien šie startuoliai pasižymi ir itin aukšta  kuriama pridėtine verte galutiniam vartotojui. Lietuvių platforma „Properenty.lt“ yra vienas iš tų pavyzdžių, turinčių svaraus potencialo iš esmės apversti NT nuomos rinkos suvokimą ir veiklos mechanizmus“,– sako fondo „Startup Wise Guys“, investavusio į naująją platformą, partnerė Jonė Vaitulevičiūtė.   

„Paskutiniais metais matome itin didelį nekilnojamo turto, dar kitaip – proptech startuolių skaičiaus augimą. Po tokių gigantų, kaip „AirBnB“, sėkmės, atsiranda vis daugiau trumpalaikės nuomos sprendimų, tačiau vis dar trūksta stiprių ilgalaikės nuomos startuolių. Mes patikėjome platformos galimybėmis bei įkūrėjų patirtimi NT rinkoje“,– pabrėžė J. Vaitulevičiūtė.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.