...

„Eventbrite“ – renginių organizatorių komanda už vieno kainą!

Verslas

2012.10.05

Autorius: Juliana Miliut

Temos: , .

„Eventbrite“ – renginių organizatorių komanda už vieno kainą!

Kevinas ir Julia Harz bzn start fotomontažas

Verslo renginių, seminarų ar konferencijų organizavimas dažnai kainuoja ne tik marias laiko, bet ir pinigų. Vien renginio savireklamai dažnai prireikia visos profesionalų komandos: informacinių technologijų, rinkodaros, žiniasklaidos, apskaitininko ir kitų specialistų paslaugų.

2006 metais Jungtinėse Valstijose sutuoktinių poros Kevino ir Julios Harzų ir jų draugo Renaudo Visage‘o sukurtas tinklalapis http://www.eventbrite.com ir jo siūlomos galimybės įrodė, kad net milžiniško masto renginio savireklamą gali nesunkiai valdyti vos vienas asmuo. Dar daugiau – išlados, palyginti su tradiciniais būdais, tėra simbolinės!

Norint pradėti naudotis virtualiąja renginių platforma reikia įveikti kelias minutes trunkančią registraciją. Pasitelkus nesudėtingus valdymo įrankius sukuriamas norimo renginio puslapis, kuriame galima publikuoti logotipus, nuotraukas ir siųsti bilietus su brūkšniniais kodais. Vienas didžiausių paslaugos pranašumų yra tai, kad naudodamieji tik išmaniaisiais telefonais vartotojai nesunkiai gali registruotis įsigyti bilietus į siūlomą renginį.

Sukūrus renginio puslapį taip pat suteikiamos galimybės paviešinti savo renginį tokiuose socialiniuose tinkluose kaip „Facebook“, „Twitter“ ar „LinkedIn“. Taip pat el. paštu galima išsiųsti kvietimus visiems savo kontaktams ar priskirti renginį automatinei paieškai renginių kataloge. Dar vienas itin parankus įrankis suteikia galimybę stebėti renginiu susidomėjusių žmonių statistiką.

Sukūrus renginio puslapį ir jį paviešinus lieka tik pasirūpinti bilietų pardavimu. Naudojant kreditinės kortelės procesorių galima pardavinėti bilietus, pasirinkus vieną iš kelių („PayPal“ ar „Google Checkout“) siūlomų atsiskaitymo sistemų. Naudojantis papildomais įrankiais galima atsispausdinti svečių sąrašą, o naudojantis nemokama „Entry Manager“ app programa – įtraukti lankytojus į dalyvių sąrašą ir netgi skenuoti bilietų brūkšninius kodus telefonu. Dar daugiau – parduoti bilietus ir priimti atsiskaitymą galima pasinaudojus mobiliąja bilietų kasa „At The Door™“, skirta „iPad“ naudotojais.

Nemokamų renginių puslapius kurti ir viešinti „Eventbrite“ leidžia nemokamai, o mokami renginiai standartiškai kainuoja 2,5 proc. ir priklausomai nuo valiutos apie 3 litus nuo kiekvieno bilieto, bet ne daugiau kaip 30 litų nuo vieno užsakymo. Taip pat organizatoriams paliekama teisė spręsti, kas – jie ar lankytojai turėtų apmokėti šias išlaidas. Bilietų pardavimui taip pat taikomi standartiniai atsiskaitymo sistemos mokesčiai. Pavyzdžiui, perkant „Paypal“ 2,9 % bilieto vertės ir papildomai apie vieną litą kiekvienai transakcijai.

Naudojantis http://www.eventbrite.com jau parduota daugiau nei 73 milijonai bilietų. Tinklalapyje pateikiami išsamūs gidai kiekvienam renginio organizavimo žingsniui, pradedant sukūrimu, baigiant nuotraukų ir logotipų įkėlimu bei renginio atšaukimu ar vartotojų srauto valdymu. Kiekvienas sistemos valdymo įrankis ir jo naudojimo instrukcija išsamiai pristatoma iliustracijomis, todėl visas naudojimosi tinklalapiu procesas tampa itin lengvas ir patogus.

Šis tinklalapis gali būti naudingas ne tik renginių organizatoriams, bet ir ieškantiems, kur apsilankyti. Patogus paieškos įrankis, kuris filtruoja informaciją pagal vietovę, kainą, datą bei kategoriją, padeda rasti dominantį renginį, užsiregistruoti ir bilietą įsigyti ne daugiau kaip per dešimt minučių. Ši sistema sparčiai populiarėja ne tik Europoje, bet ir kituose žemynuose.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.