...

VERSLO ISTORIJA. Darnus švaros mėgėjų Andriaus ir Evaldo Kinderių tandemas užtikrinęs sėkmę

Verslas

2013.08.31

Autorius: Povilas Sabaliauskas

Temos: , , .

VERSLO ISTORIJA. Darnus švaros mėgėjų Andriaus ir Evaldo Kinderių tandemas užtikrinęs sėkmę

„Švaros broliai” įkūrėjai Evaldas ir Andrius Kinderiai BFL/Butauto Barausko nuotr.

Švaros broliai” įkūrėjai Andrius ir Evaldas Kinderiai, prieš 15 metų atidarę nedidelę plovyklą sostinėje, dabar pagrįstai didžiuojasi holdingu, suteikiančiu darbą daugiau kaip 500 žmonių. Iš Žematijos kaimo kilę broliai nuo mažens nebijojo darbo, todėl užaugo atsakingi ir savarankiški.

„1998 metais įkūrėme plovyklą Verkių gatvėje. Nuo to mūsų verslas ir prasidėjo, – pasakojo A. Kinderis. Automobilių plovyklos idėja atsirado tarsi iš poreikio – broliai pastebėjo, kad mieste trūksta vietų, kuriose būtų kokybiškai plaunami automobiliai. „Evaldas yra mūsų šeimos pedantas, jo namuose viskas turi savo vietą.

Anuomet jis taip pat turėjo automobilį ir, žinoma, kur nors jį plaudavo, dažniausiai Šiauliuose. Kadangi atvykę į Vilnių ir čia pradėję medienos verslą nesulaukėme sėkmės, reikėjo persiorientuoti. Evaldui kilo mintis plauti automobilius. Ta švara kažkaip įtraukė – man irgi tvarka svarbiausia. Pradėję dirbti pamatėme, kas ši sritis yra visiškai kiaura. Be to, sutapo su mūsų vertybėmis. Juk siekėme teikti paslaugą, kuri ir patiems būtų maloni, ir aplinkinius džiugintų. Gerai dirbant savo darbą ir sulaukiant už jį komplimentų kartais net nereikia atlygio. O kai dar gauni pinigų, išvis nuostabu“, – šyptelėjo A. Kinderis.

 

Nuo šešiolikos metų mes su broliu iš tėvų neėmėme nė cento – patys stengėmės uždirbti, nenorėjome prašyti. Juk gyvenome ne per labiausiai pasiturimai, buvome iš daugiavaikės šeimos.

 

Kaip sekėsi įgyvendinti idėją, skaitykite naują „bzn start“ rugsėjo mėnesio verslo žurnalą, kur rasite visą straipsnį apie Andriaus ir Evaldo Kinderių sėkmingai išplėtotą lietuvišką verslą, kuris per metus vidutiniškai aptarnauja net 150.000 automobilių!

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.