...

VERSLO ISTORIJA: "Avantiūra, atnešusi sėkmę"

Verslas

2012.06.01

Autorius: Povilas Sabaliauskas

Temos: , .

VERSLO ISTORIJA: "Avantiūra, atnešusi  sėkmę"

Faustas Tallat-Kelpšas Dalios Palilionienės/Fotorama nuotr.

Pagrindinė „BZN start“ VERSLO ISTORIJOS birželio mėnesio tema apie avantiūra prasidėjusią verslo pradžią ir istoriją, kuri šiandien liedžia verslininkui Faustui Tallat-Kelpšai, vadovauti UAB „Via Aquaria“ ir neslepti turint ambicingų planų. Įmonė jau ilgus metus gamina popierinius maišelius, segtuvus ir yra pasiryžusi prasimušti pasaulyje. Planai drąsūs ir panašu, kad įgyvendinami.

“Mes ir stengiamės palaikyti draugišką santykį. Iš tikrųjų, jeigu nėra ryšio, nepadės net ir finansiškai patrauklesnis pasiūlymas. Kuo daugiau bendrauji su žmonėmis, tuo lengviau. Išgertų alaus bokalų kiekis priklauso nuo kultūros. Su rusais išgerti reikia daug, su estais irgi nemažai. Vokiečiai elgiasi pagal reglamentą: jeigu numatyta išgerti du bokalus alaus, tai tiek ir išgersime. Kiekviena šalis labai skirtinga ir negalima elgtis pagal šabloną. Svarbiausia yra neapsimetinėti. Jeigu esi mažas gamintojas, tai ir sakyk, kad toks esu, bet noriu būti didelis. O jeigu bandai apsimesti, bendravimas iš karto tampa nenuoširdus ir to nepaslėpsi“, – teigė verslininkas.

Naujame „BZN start“ birželio mėnesio žurnale rasite visą straipsnį, kuriame verslininkas dalinasi neįtikėtinai žavinga patirtimi!

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.