...

Renginių organizavimo patirtis išaugo į verslą

Verslas

2016.06.26

Autorius: Ieva Drungilaitė

Temos: .

Renginių organizavimo patirtis išaugo į verslą

„Eventsoo.com“ įkūrėjas - Antanas Kanopkinas. Asmeninio albumo nuotr.

Vilnietis Antanas Kanopkinas (29) visada sukosi renginių organizavimo, planavimo ir vedimo srityje, todėl matė šioje rinkoje daug specifinių problemų. Jos paskatino imtis nuosavo verslo ir įkurti „Eventsoo.com“, kurio veikimo metodika visokeriopai palengvina renginių organizavimą.

Palengvina biudžeto apskaičiavimą

Viena dažniausiai renginių organizatoriams kylančių problemų yra tai, kad niekada negali būti užtikrintas, kiek žmonių susirinks į organizuojamą renginį, o išlaidos, skirtos maistui, nakvynei ir panašiems dalykams, negrąžinamos. Be to, organizatoriams daug laiko tenka skirti sudarant valgiaraštį ir prisitaikant prie dalyvių poreikių. Anot pašnekovo, „Eventsoo“ šią problemą gali išspręsti.

Eventsoo“ – tai paprasta ir efektyvi renginių dalyvių registracijos sistema su papildomomis funkcijomis, tokiomis kaip apklausos forma, bilietų pardavimas, jų skenavimas, komunikacija ir t. t. Dažnai klientui buvo keliamas klausimas, kiek bus dalyvių, ką valgys, ko ir kiek užsakyti. Negavus atsakymų būdavo labai sunku optimizuoti biudžetą, tad būtent dėl šių problemų ir atsirado toks IT sprendimas“, – pristato pašnekovas.

Renginio planavimas, pasitelkus „Eventsoo“ sistemą, taip pat vyksta kur kas lengviau. Renginio organizatorius moka „Eventsoo“ beveik pusę euro už kiekvieną registraciją ir iki 3 proc. bilieto kainos siekiantį sandorio mokestį. Už tai organizatoriui suteikiama galimybė greitai ir paprastai susikurti kvietimą, importuoti duomenis iš kompiuterio, paspaudus vieną mygtuką išsiųsti neribotą skaičių kvietimų, o bilietai bus sukurti automatiškai, nesvarbu, ar renginys mokamas, ar ne. Be to, su šia sistema galima realiuoju laiku stebėti registracijas, priminti apie renginį dar neatsakiusiems asmenims ir išmaniuoju įrenginiu skenuoti anksčiau sukurtus bilietus. Kaip ir kiekvienoje srityje, renginių organizatoriams svarbus grįžtamasis ryšys, todėl „Eventsoo“ suteikia galimybę mokėti tik už realias registracijas, o po renginio pateikia išsamias ataskaitas apie dalyvius.

Eina teisingu keliu

Nors visuomet dirbo renginių organizavimo srityje, techniniai dalykai A. Kanopkinui buvo svetimi, todėl kiek užtruko, kol produktas buvo išgrynintas ir pateiktas rinkai.

„Produktas pradėtas kurti prieš kelerius metus, bet, kadangi šioje srityje buvome visiškai nepatyrę, buvo sunku įvertinti produkto įgyvendinimą bei kūrimą. Vis dėlto po kelių nesėkmingų bandymų sukurti produktą dabar jau esame teisingame kelyje ir netrukus produktas pakeis visą savo techninę struktūrą“, – artimiausiais planais dalijasi A. Kanopkinas.

Pašnekovas tikina pastebintis susidomėjimą, tačiau realistiškai vertina galimybes, praėjus trumpam veiklos laikotarpiui.

 

„Įvedimas į rinką vis dar vyksta ir vyks, nes šis produktas apima visas organizavimo sritis: konferencijos, įmonių renginiai, vidiniai renginiai, mokymai ir t. t.“

A. Kanopkinas.

 

„Nors šiuo metu nevykdome aktyvių pardavimų, klientai patys mus susiranda. Tikiu, kad greitai daug kas pradės spręsti savo organizacinius klausimus su „Eventsoo“. Įvedimas į rinką vis dar vyksta ir vyks, nes šis produktas apima visas organizavimo sritis: konferencijos, įmonių renginiai, vidiniai renginiai, mokymai ir t. t. Norint pasiekti tiek daug skirtingų profilių, reikės dar nemažai įrodyti bei padaryti, bet mes judame į priekį“, – džiaugiasi pašnekovas.

Pradėti šią veiklą, anot A. Kanopkino, nebuvo labai paprasta. Trūko žinių, o kartais ir tikėjimo savo veikla, tačiau jis įsitikinęs, kad viskas išsprendžiama, tik reikia daug noro.

„Sunkiausia pradėjus savo veiklą, turbūt kaip ir visiems, nepasiduoti, tikėti net tada, kai visiškai sunku, o įdomiausia sau ir kitiems įrodyti, kad tai, ką tu kuri ir darai, yra verta dėmesio bei skiriamų lėšų. Mes padedame sutaupyti laiko, uždirbti pinigų, optimizuoti organizacinius procesus, todėl tikime savo veikla ir artimiausiuose planuose keliame tikslą – įsitvirtinti Lietuvoje ir keliauti su savo veikla į užsienio rinkas“, – atskleidžia pašnekovas.

Reikia nuoseklumo ir atsakingumo

A. Kanopkinas visiems pradedantiesiems linki nuoseklumo. Anot jo, svarbu nesiblaškyti veiklos pradžioje, tikėti savo idėja ir užtikrintai judėti pirmyn, nors pirmais kartais kas nors gali ir nepasisekti idealiai.

„Visų pirma reikia susirasti tinkamus bei patikimus partnerius ir labai aiškiai suvokti veiklos procesus, nesiblaškyti, tinkamai susidėlioti ir paskirstyti darbus. Tik tuomet darbai gali pradėti judėti, na, o toliau jau, žinoma, viskas priklausys nuo sėkmės ir atsidavimo savo darbui“, – pataria renginių valdymo sistemos „Eventsoo“ įkūrėjas.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.