...

Originali šventė mažai įmonei: alternatyvų yra

Verslas

2012.12.10

Autorius: bzn start

Temos: .

Originali šventė mažai įmonei: alternatyvų yra

Dalyviai turės galimybę pažaisti originalų žaidimą "Šlovės alėja", užmegzti naudingus kontaktus ir pasimėgauti kitomis pramogomis bzn start

Artėjančios didžiausios metų šventės bene visoms įmonėms siejasi su didesniais ar mažesniais rūpesčiais: kaip originaliai pasveikinti klientus, kokią pinigų sumą tam skirti, galiausiai – kaip pasveikinti pačius darbuotojus ir sutikti šventes kolegų rate? Pastarasis klausimas opiausias mažoms įmonėms, kurios, net ir labai norėdamos, savo darbuotojams negali išnuomoti viso restorano su vakarine programa ir vaišėmis. Be to, artėjanti metų pabaiga užverčia darbais – rasti laiko dar ir originalaus bei nebrangaus renginio planavimui ne visad pavyksta. Kaip surasti aukso viduriuką tarp įdomios, prieinamos kainos ir įmonei naudingos šventės?

Išeitis – burtis drauge

Įvairios mugės, parodos, forumai, seminarai ir kiti patys įvairiausi būdai įmonėms susipažinti ir atrasti vienoms kitas populiarūs visame pasaulyje. Ne naujiena ir specialiai tam rengiami mūsų šalyje vis labiau populiarėjantys kontaktų vakarai – tiek laisvos formos, tiek apriboti laike, kuomet vienam pašnekovui skiriama ne daugiau kelių minučių. Toks vakaras gali tapti ir pagrindu Jūsų įmonės Kalėdiniam ar Naujametiniam renginiui.

„Nors didžiąją mūsų veiklos dalį sudaro renginių organizavimas didelėms įmonėms, stengiamės nepamiršti ir mažųjų – jos, turėdamos mažesnius kaštus, dažnai priverčia ieškoti itin originalių sprendimų. Vienas tokių – šventinis kontaktų vakaras, kurio metu siekiame suburti nedideles įmones po vienu stogu ir pasiūlyti joms ne tik kokybišką šventę, bet ir galimybę užmegzti naudingų pažinčių“, – pasakoja verslo renginių vadybos “Agentūros ŪPAS“ vadovas Darius Lomsargis.

Ir linksmybės, ir nauda

Pasak D. Lomsargio, tokio tipo renginyje didelis dėmesys skiriamas šventinei programai, kuri savo specifika primena komandos formavimo renginius – skirtumas tik tas, kad čia komandos formuojamos iš skirtingų įmonių atstovų. Nepaisant to, suteikiama galimybė pristatyti tiek save, tiek savo įmonę, o drauge atliekamos užduotys leidžia pažinti kitų organizacijų darbuotojus neformaliose situacijose, į kurias gyvenime paprastai net nepapultumėte.

Kitas tokio renginio privalumas – neribotas laikas ir erdvė, leidžiantys bendrauti su kuo norite, kiek norite ir kada norite. Pakilus nuo žaidimų stalo, dalyviai gali likusią vakaro dalį praleisti ir su gerai pažįstamais kolegomis, ir su naujai atrastais bendraminčiais.

„Siekiame, kad švente patenkinti būtų ir tie, kurie atėjo smagiai praleisti laiko, ir tie, kurie tikisi užmegzti naudingų ryšių. Tiesą sakant, neabejojame, kad šiuo atveju ir pramoga, ir nauda yra puikiai suderinamos – netgi daugiau ar mažiau neišvengiamos šventinį vakarą leidžiant tarp panašius interesus turinčių žmonių“, – teigė renginių organizavimo specialistas.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.