...

„Keturkojų“ įkūrėja: „Verslo idėją lėmė meilė gyvūnams“

Verslas

2016.01.17

Autorius: Aistė Noreikaitė

Temos: .

„Keturkojų“ įkūrėja: „Verslo idėją lėmė meilė gyvūnams“

„Keturkojų“ įkūrėja - Modesta Malinauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Modesta Malinauskaitė (21)– aktyvi, komunikabili ir kūrybiška mergina. Į verslo pasaulį pašnekovę atvedė begalinė meilė gyvūnams. Ši veikla jai yra iššūkis ir tęstinis studijų projektas. Šiuo metu tokio pobūdžio programinės įrangos rinkoje nėra.

Verslo pradžia – projektas universitete

M. Malinauskaitė studijuoja pramogų ir turizmo industriją Kazimiero Simonavičiaus universitete. Būdama pirmame kurse mergina dalyvavo inovatyvaus verslo kūrimo skatinimo projekte Visorių informacinių technologijų parke. Projekto dalyviams reikėjo sugalvoti ir pristatyti savo verslo idėją. Buvo atrinktos dvi idėjos ir įkurtos įmonės, galinčios toliau plėtoti savo verslo idėją. „Tai ir buvo pati pradžia. Sužinojusi, kad idėja atrinkta, nusprendžiau, kad reikia pasinaudoti puikia proga ir ją plėtoti“, – apie verslo pradžią pasakoja pašnekovė.

 

„Gyvūnų prekių ir paslaugų rinka yra viena didžiausių, nes žmonės dažnai neskaičiuoja, kiek išleidžia savo augintiniams. Taigi manau, kad šios srities perspektyvos itin geros ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje“

M. Malinauskaitė

 

Taip M. Malinauskaitė įkūrė mažąją bendriją „Keturkojai“. Ši programinė įranga leis smulkiosioms ir vidutinėms įmonėms geriau išnaudoti savo išteklius. Projektas skirtas įmonėms, veikiančioms gyvūnų prekių ir paslaugų rinkoje (veterinarijos klinikos, kirpyklos, gyvūnų prekių parduotuvės). „Pasirinkau šią sritį, nes ji yra labai artima ir susijusi su mano gyvenimu. Labai myliu gyvūnus. Pati jų turiu ne vieną. Be to, trejus metus savanoriavau gyvūnų prieglaudoje, aktyviai dalyvauju šunų parodose bei visuose renginiuose, skirtuose keturkojams. Turiu savo vokiečių mažųjų špicų veislyną „Pūkuotas pasalūnas“. Tad, kuria linkme judėti, abejonių nekilo“, – verslo krypties pasirinkimą argumentuoja mergina.

Pašnekovė pamini, kad sunkiausia buvo konkrečiai apsibrėžti, ar yra kokia problema pasirinktoje srityje, rasti jos sprendimą. Be to, pradedančioji verslininkė siekė sugalvoti ką nors nauja, dar nesukurta. „Gyvūnų prekių ir paslaugų rinka yra viena didžiausių, nes žmonės dažnai neskaičiuoja, kiek išleidžia savo augintiniams. Taigi manau, kad šios srities perspektyvos itin geros ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Ten žmonės dar labiau rūpinasi savo augintiniais nei mūsų šalyje“, – įžvalgomis dalijasi mergina.

Svarbiausia tikėti savo idėja

M. Malinauskaitė tiki savo idėja. Po penkerių metų mergina viliasi, kad ši veikla sėkmingai gyvuos, o pati nepristigs naujų idėjų ir toliau sėkmingai tobulės savo srityje.

Moterims, kurios bijo arba nežino, nuo ko pradėti kurti savo verslą, pašnekovė linki nenustoti tikėti savo idėja, būti drąsioms siekiant ją įgyvendinti ir, svarbiausia, pasirinkti tinkamus žmones, su kuriais būtų galima dirbti. Be to, jaunoji verslininkė pataria nebijoti išgirsti „ne“. Mergina tiki, kad, jei verslo idėja kyla iš širdies ir yra susijusi su mėgstamais dalykais, ji vieną dieną tikrai taps tikrove. Tereikia nenustoti ja tikėti ir nuolat žengti pirmyn svajonės išsipildymo link.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.