...

Net 3 startuoliai iš Lietuvos atrinkti į didžiausią žaliųjų technologinių idėjų konkurso finalą

Verslas

2015.08.30

Autorius: BZN start

Temos: , .

Net 3 startuoliai iš Lietuvos atrinkti į didžiausią žaliųjų technologinių idėjų konkurso finalą

ClimateLaunchpad yra didžiausias žaliųjų technologinių idėjų konkursas Europoje. Flickr.com nuotr.

ClimateLaunchpad yra didžiausias žaliųjų technologinių idėjų konkursas Europoje. Jame dalyvauti šiais metais panoro ir savo pirmines idėjas pateikė daugiau nei 700 komandų iš 28 dalyvaujančių šalių. Kiekviena šalis atrinko inovatyviausias idėjas bei daugiausiai žadančias komandas ir šių metų pavasarį pradėjo įgyvendinti koncentruotą bei pastangų reikalaujančią mokymų programą: dalyviams buvo surengta 2 dienų mokymų stovykla, vėliau sekė intensyvus mokymų kursas ir varžymasis nacionaliniame finale. Ateinančios savaitės penktadienį, rugsėjo 4 d., 82 cleantech startuoliai iš 28 Europos šalių pristatinės savo idėjas ir verslo planus tarptautinei komisijai. Finalistai bus vertinami, remiantis tokiais kriterijais: idėjos pagrįstumas, įgyvendinimo ir plėtros galimybės, darbo vietų kūrimas, poveikis klimatui bei pačio pristatymo kokybė. 10 geriausiai pasirodžiusiųjų laimės patekimą į prestižinį Climate-KIC akseleratorių, 3 pačioms geriausioms komandoms taip pat bus įteikti ir piniginiai prizai.

Cleantech – didžiausia 21 amžiaus verslo galimybė

Politikai, mokslininkai, verslininkai, bankininkai, žurnalistai ir visi kiti jau dešimtmečius aptarinėja klimato pokyčius, dažnai pabrėždami dramatišką situaciją, kurią atspindi uraganai, tirpstantys ledynai, sausros ir pan. Climate-KIC direktoriaus pavaduotojas verslumo klausimais bei konkurso ClimateLaunchpad įkūrėjas Frans Nauta sako: „Priešingai nei mano dauguma žmonių, klimato pokyčiai yra išsprendžiama problema. Per ateinančius 20 metų mes galime turėti daugiau negu pakankamai pigios bei švarios energijos. Tai žinodami, mes remiame startuolius, kuriančius inovatyvias žaliąsias technologijas. Toks yra pagrindinis ClimateLaunchpad tikslas. Cleantech – didžiausia 21 amžiaus verslo galimybė“.

Per ateinančius 20 metų mes galime turėti daugiau negu pakankamai pigios bei švarios energijos. Tai žinodami, mes remiame startuolius, kuriančius inovatyvias žaliąsias technologijas. Toks yra pagrindinis ClimateLaunchpad tikslas“

F. Nauta

Kelią, kaip pasinaudoti šia galimybe, rodo Europos bei Lietuvių cleantech startuoliai, dalyvausiantys ClimateLaunchpad finale: jie sunkiai dirba, kurdami realistiškus, inovatyvius, profesionalius bei tarptautinius sprendimus. Mūsų šalį atstovaus Collect & Reflect, CleanTastic bei Laserpas komandos (norėdami sužinoti daugiau informacijos, spauskite ant pavadinimų). Visi svečiai, norintys dalyvauti konkurso finale bei susipažinti su inovatyviomis idėjomis, investuotojais bei vietine bendruomene, yra mielai laukiami.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.