...

Naujas lietuviškas jauno verslo įrankis leidžia ne tik užsidirbti, bet ir pasirinkti nemokamą temą savo interneto svetainei

Verslas

2014.01.16

Autorius: BZN start

Temos: , , .

Naujas lietuviškas jauno verslo įrankis leidžia ne tik užsidirbti, bet ir pasirinkti nemokamą temą savo interneto svetainei

Marijus Bernotas, Algimantas Stancelis, Audrius Jankauskas, Mindaugas Stankaitis, Mangirdas Skripka Asmeninio albumo nuotr.

Pernai 200 tūkst. eurų investiciją iš rizikos kapitalo bendrovės „Practica Capital“ pritraukusi turinio valdymo sistema „ImpressPages“ pristato savo elektroninę prekyvietę „Theme Market“. Joje sistemos vartotojai, kurių šiuo metu yra daugiau nei 46 tūkst., nuo šiol galės įsigyti temų bei jas pritaikyti savo tinklalapiams. „Theme Market“ taip pat atveria plačias galimybes temų kūrėjams, kurie savo kūrinius galės pardavinėti „ImpressPages“ vartotojams iš viso pasaulio.

„Theme Market“ pasižymi automatinio įdiegimo funkcija, kuri ženkliai supaprastina temų įdiegimą į tinklalapį. Naudojamas temas labai paprasta konfigūruoti keičiant spalvas, išdėstymą, šriftus ir kitus parametrus. „Theme Market“ vartotojai gali rasti tiek mokamų, tiek nemokamų temų.

„Theme Market“ – tai pirmoji mūsų vystomos e-prekyvietės dalis. Joje temų kūrėjai jau pradėjo pardavinėti savo sukurtas temas mūsų klientams iš viso pasaulio. Tuo tarpu pastarieji galės dar labiau supaprastinti interneto tinklalapių kūrimą, vos keliais žingsniais įsigydami ir paprasčiausiai įdiegdami pasirinktą temą. Prekyvietę žadame ir toliau vystyti, kitu etapu pristatydami galimybę įsigyti įvairiausių įskiepių (angl. – plugins)“, – sakė vienas iš „ImpressPages“ įkūrėjų Audrius Jankauskas.

Planuojama, jog per artimiausią pusmetį e-prekyvietėje cirkuliuos keli šimtai temų. Jos bus reitinguojamos pagal perkamumą, konfigūravimo patogumą ir kitus kokybinius parametrus. Temų kūrėjai patys galės rinktis, kokią dalį savo uždirbamų pinigų jie atiduos „ImpressPages“. Ši dalis varijuos nuo 10 iki 50 proc. Temų kainos svyruos nuo 0 iki 35 JAV dolerių.

„Noriu pakviesti temų kūrėjus prisijungti prie mūsų „Theme Market“, kelti savo temas ir tokiu būdu būti pastebėtiems pasaulinėje rinkoje, o kartu, be abejo, ir užsidirbti pinigų. Jau daba čia temas sėkmingai pardavinėja ne vienas jų kūrėjas ir iš to užsidirba“, – sakė A. Jankauskaus

Jau per artimiausius porą mėnesių „ImpressPages“ turi susilaukti keleto reikšmingų patobulinimų. Žadama pristatyti galimybę patogiai kurti ir pardavinėti įvairius įskiepius ir papildinius. O taip pat pristatyti šiuolaikiškesnę ir patogesnę vartotojo sąsają, per kurią svetainės administratoriai galės valdyti savo tinklalapius.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.