...

Edukacijos startuolis plečia mokymosi ribas

Verslas

2018.08.02

Autorius: BZN start

Temos: , , .

Edukacijos startuolis plečia mokymosi ribas

Julius Pauliukevičius. Asmeninio archyvo nuotr.

Lietuviškas edukacijos startuolis jaunosioms asmenybėms „Pradinukams.lt“, laimėjęs konkursą „Kauno startuoliai“ ir gavęs finansavimą, šiuo metu yra subūręs kelių tūkstančių prenumeratorių bendruomenę ir plečia mokymosi ribas.

Motyvuoja vaikus

Šis startuolis žengė ten, kur standartinė edukacija vėluoja, ir jau nuo šios vasaros leidinukai pasipildė ne tik finansinio raštingumo, bet ir emocinio intelekto lavinimo užduotimis – kelionėmis. „Viena įtraukianti ir aktuali tema gaubia absoliučiai kiekvieną edukacinį žurnaliuką ir tai sukuria vaikams susidomėjimą mokytis“, – džiaugiasi mama. Tokių pozityvių atsiliepimų ir nuotraukų su vaikų šypsenomis „Pradinukams.lt“ komanda gauna dažnai, o tai, kaip jie sako, yra didžiausia paskata kurti toliau.

Spartus augimas

 

„Taip mes žengiame už standartinės namų darbų mokymosi metodikos ribų…“

D. Karpovičius.

 

Pats startuolio įkūrėjas teigia, kad integraliai dėliojant strategiją ir greitai išbandant sprendimus, galimas puikus rezultatas net ir tokioje nedidelėje rinkoje kaip Lietuvos pradinukų edukacija. „Pradėjome su 70 eurų prieš daugiau nei metus, o dabar bendruomenėje jau turime daugiau nei 3 tūkst. narių“, – savo jauno verslo augimą apibūdina Julius Pauliukevičius.

Komanda jau sukūrė pirmąjį individualizuotą edukacinį leidinuką garsiam ukrainietiškos virtuvės restoranui Palangoje ir sulaukė dar kelių užklausų iš kitų organizacijų. „Taip mes žengiame už standartinės namų darbų mokymosi metodikos ribų – siūlome lavintis natūraliai: namie, sodyboje, kavinėje, prekybos centre, odontologijos kabinete ir pan. Vaiko užsiėmimas turi būti auginantis“, – startuolio veikimo logiką pasakoja kitas komandos narys Dominykas Karpovičius.

Dirba lanksčiai

„Pradinukams.lt“ neturi prisirišimo prie jokių griežtai reglamentuojančių institucijų, todėl lengvai gali reaguoti į naujausias edukacijos tendencijas, kurti vaikams aktualų turinį ir greitai prisitaikyti prie tėvelių ir mamyčių poreikių. Teminis mokymasis, finansinis raštingumas, emocinis intelektas – tai tik keli aspektai šiame užklasiniame edukacijos modelyje. Planuose yra ir specialus turinys šeimoms, padėsiantis kokybiškiau susikalbėti su jaunosiomis asmenybėmis, taip pat ir turinio perkėlimas į skaitmeninę erdvę, spauda bei plėtra į kaimynines valstybes.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.