Gali pasiekti viską, jei imiesi reikiamų priemonių ir myli save!
2012.10.12
Temos: Vadyba.
Gyvenimas – įdomiausia istorija, kurią kiekvienas pasakojame skirtingai. Be to, jis yra nenuspėjamas – vieną dieną esi plikas basas, o kitą tavo sąskaitoje puikuojasi septynženklė suma. Tokias istorijas pasakoja daugybė garsių ir turtingų žmonių – juk net 5 proc. Žemės gyventojų jos suteikė galimybę įrašyti savo vardą į garsiausiųjų sąrašą.
2012 m. spalio 5–7 dienomis Londone vieni turtingiausių pasaulio milijonierių dalijosi įspūdingomis gyvenimo istorijomis. Nacionalinis sėkmės lydimų žmonių kongresas sulaukė ypatingo dėmesio – žmonės į jį plūdo vedami siekio pakeisti gyvenimą, pasisemti patirties, idėjų ir žinių iš pasaulyje gerai žinomų asmenybių, tokių kaip Anthony Robbinsas, Donaldas Trumpas ar lordas Sebastianas Coe.
Kokia šio renginio paslaptis? Pasaulio turtingųjų nuoširdus noras pasidalyti patirtimi, kuri padės dešimtims kitų pasiekti tikslus, kurie atrodo tolimi. „Renginys padarė neišdildomą įspūdį. Atmosfera kaitino kraują ir jau po pirmos dienos norėjosi griebtis veiklos, savo gyvenimą tvarkyti taip, kaip noriu gyventi. Sėkmės lydimų žmonių kalbos įkvėpė apie gyvenimą galvoti teigiamai. Parsivežiau daug idėjų“, – prisipažino Vilius, vienas iš 90 Lietuvai atstovavusių renginio dalyvių. Mūsų visuomenėje įprasta manyti, kad turtingi žmonės rūpinasi tik savo gerove. Vis dėlto faktai rodo ką kita.
Andrew Ronaldsas kasdien pamaitina 200 Afrikos našlaičių. A. Robbinsas kasdien keičia dešimčių žmonių gyvenimą atskleisdamas jų galimybes. Ronas White‘as padeda žmonėms siekti įspūdingų rezultatų mokydamas per trumpą laiką įsiminti kuo daugiau informacijos. Galiausiai D. Trumpas perskrenda pusė pasaulio, kad per pusantros valandos pasidalytų patarimais, kurie pravers kiekvienam verslininkui.Reikia pripažinti, mes kartais tiek mažai žinome apie didelių žmonių didelius darbus, tačiau visuomet žinome arba norime žinoti, kiek pinigų jų sąskaitose. O kas pakeitė jų gyvenimą? Rohanas Weerasighe‘as, milijonierius, užsiimantis investavimu į nekilnojamąjį turtą, vieną dieną išgirdo pinigų skleidžiamą garsą – „chi chang“. Mokslų daktaras šį garsą išgirdo sukūręs pinigų srautą ir supratęs, kad mokymasis neišmokė mūsų, kaip priversti pinigus dirbti.Jis padarė kitaip – pakeitė visą savo finansinį išsilavinimą ir visiems leido suprasti, kad mokykla mus moko, kaip dirbti kitiems, o ne kaip susikurti darbo vietą.
Jeffas ir Kane‘as paantrino, kad kai netenki darbo ir lieki vienas, be to, be skatiko kišenėje, privalai pakeisti mąstymą, nes tik taip aplankys sėkmė. Šie vyrukai, vieną dieną netekę beveik visko, bet ne to, ką gerai išmano, susikvietė draugus ir ėmė dalytis patirtimi. Praėjus ketveriems metams jie teikia paslaugas garsiausioms pasaulio asmenybėms, taip atskleisdami įvaizdžio svarbą ne tik viešajame gyvenime, bet ir virtualiojoje erdvėje.
Viena garsiausių internetinių parduotuvių „eBay“ Adamui Gingsbergui padėjo išgarsėti ir tapti milijonieriumi. Už viską jis dėkingas savo mamai, kuri kelias dienas įtikinėjo parduoti biliardo stalus, kurie, jos manymu, tuo metu buvo labai svarbūs tam tikrai žmonių grupei. Jis patvirtino, kad visuomet reikia sekti savo mintis, kurios veikia jausmus ir skatina veiksmus, kad gautume rezultatus, kurių norime.
„Niekada neišspręsi problemos su pinigais, nes pinigai niekada nėra problema“, – sakė Andy Harringtonas, neįtikėtinai gerai oratorystę įvaldęs milijonierius. Jis pabrėžė, kaip svarbu susikurti finansinę ateitį ne tik dėl savęs, bet ir dėl artimųjų.
Steve‘as Clementsas pritarė šiems kolegos žodžiams, nes pats turėjo užauginti tris dukras. Būdamos paauglės jos jau valdo nekilnojamąjį turtą, nes jų tėtis suprato, kaip pasinaudoti mokesčių spragomis ir iš to susikrauti turtus.
Galiausiai Gregas Seckeris bandė visus įtikinti, kad kūrybiškai investuojant į nekilnojamąjį turtą galima priversti pinigus dirbti tau, o ne pačiam dirbti dėl pinigų.Kaip manote, ką kiekvienas jų laiko svarbiausiu verslo varikliu? Tai sistema, kuri, pasirodo, visiems yra svarbesnė už informaciją! Visi jie daugybę metų kūrė sistemas, kurios atnešė sėkmę. Anot šių turtuolių, be strategijos nieko nebus, be to, būtinas pozityvus mąstymas. Ir dar: negalima numoti ranka į idėją, kuri dažniausiai ateina netikėčiausiu metu ir gali pakeisti gyvenimą. Tik imantis tam tikrų veiksmų įmanoma pasiekti užsibrėžtus tikslus, o tai dažniausiai pareikalauja ne vieno lašo prakaito ir didelio užsispyrimo.
O kol idėja neatėjo ir nepakeitė mūsų gyvenimo, pradėkime nuo A. Reynoldso patarimo – pasiimkime popieriaus lapą, tušinuką ir skirkime sau bent valandą (versle tai būtina). Surašykime savo tikslus, o į kitą sąsiuvinį suklijuokime paveikslėlius savo vaizduotės vaisių – svajonių namo, mašinos, kelionės ir pan. Leiskime visatai padėti pasiekti tai, ko norime, tačiau nepamirškime mąstyti tik pozityviai ir būti atviri tam, ką siūlo gyvenimas. Juk kiekvienas veiksmas ar sprendimas, kurį priimame, artina prie tikslo.D. Trumpas pritartų tam sakydamas, kad „sėkmė yra vidinio pasitikėjimo padarinys. Tu privalai mylėti save ir norėti sėkmės“.
Organizuojate renginį?
Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.