Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2021.01.24

Planuojame spausdinti reprodukcijas ant drobės ir popieriaus. Kaip gauti leidimus žinomų, mirusių menininkų? Kalbame apie autorines teises. Taip pat fotografų nuotraukas pasirinkdami iš populiariausių platformų kaip istockphoto.com ir jas ten nupirkdami galime spausdinti?

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2021.01.20

Noriu siūti ir pardavinėti vien tik Lietuvoje tokius tekstilinius gaminius: lininius maišelius, staltieses, rankšluosčius ir pan. internetu, mugėse. Ar reikia jiems etikečių (su audinio sudėtimi, priežiūros ženklais)? Jei reikia, tai jas užsisakai ir prisiūni? Ar reikia, kad kažkas patikrintų, ar etiketė atitinka gaminio sudėtį? Ar reikia, kad praeitų kontrolės patikrinimą?

Atsakė (0)

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2021.01.20

Kokiais atvejais galima naudoti ženklą „copyright“ ar „all rights reserved“? Apskritai, kaip naudojama ir taikoma? Gaminame unikalias kupolines pirtis. Pačiam rūpi, ar galima naudoti ir taip apsaugoti savo prekės ženklą, pažymint šiuo užrašu? Ar reikia papildomai imtis apsaugos priemonių?

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2021.01.15

Sveiki, noriu pasinaudoti savarankiško užimtumo rėmimo priemone ir įsteigti MB, kurioje vykdysiu veiklą aš pats, kitų darbuotojų nebus. Veiklos rūšis bus susijusi su metalo apdirbimu ir suvirinimu. Turiu patalpas, kurias reikia remontuoti, bet visų pirma norėčiau sužinoti, ar jose galima vykdyti tokią veiklą, kokie taikomi reikalavimai? Turimos patalpos yra garažo paskirties, garažo boksas. Kur galėčiau […]

Atsakė (0)

Premium ekspertai

„bzn start” įkūrėja, vadovė. / UAB „Glaveckaitė Media”

Premium

Živilė yra „bzn start”, žinių centro augančiam Lietuvos verslui įkūrėja, verslo plėtros strategė, turinti daugiau nei 15 metų verslo plėtojimo ir idėjų generavimo patirtį, inovacijų ir plėtros ekspertė, vyresnioji mokslininkė, LJA valdybos narė, WGT'18 laimėtoja, viena iš https://www.100lietuvosmoteru.com pasižymėjusiu moterų, prisidedanti prie Lietuvos verslumo, idėjų sklaidos. 2020 m. apgynė disertaciją „Startuolių vystymasis ankstyvojoje stadijoje: kritinių sėkmės veiksnių perspektyva“ .

Straipsniai: 97

Atsakymai į klausimus: 2

Marketingo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Premium

Asta „Invegoje“ atsakinga už įvairių finansinių priemonių marketingą ir įmonės klientų patirties valdymą, skaito pranešimus ir konsultuoja verslininkus įvairiais finansavimo paieškos ir galimybių klausimais. Turėdama daugiau kaip 17 metų darbo su finansinių ir visuotinės dotacijos priemonių sklaida patirtį, Asta tiki šių priemonių nauda verslui ir tuo, kad net sudėtingiausi finansiniai produktai verslui gali būti pristatyti ir išaiškinti paprastai ir įdomiai, tereikia šiek tiek empatijos ir noro.

Straipsniai: 3

Atsakymai į klausimus: 11

Pramoninės nuosavybės informacijos skyriaus vedėja / Valstybinis patentų biuras

Premium

Kristina Valstybiniame patentų biure kartu su kolegomis rūpinasi pagalba verslui apsaugant prekių ženklus, dizainą ir išradimus. Turėdama 18 metų darbo su intelektinės nuosavybės objektų apsauga patirtį, Kristina tiki, kad kiekvienas verslas turi savo intelektinės nuosavybės objektų portfelį, tik ne kiekvienas geba identifikuoti jame esančius įvairiuose verslo procesuose sukuriamus objektus bei tinkamai juos apsaugoti taip, kad šie objektai kurtų kuo didesnę pridėtinę naudą jų savininkui. Valstybinio patentų biuro ekspertai teikia nemokamas konsultacijas prekių ženklų, dizaino ir išradimų apsaugos klausimais.

Straipsniai: 1

Atsakymai į klausimus: 13

Advokatas, vadovaujantis partneris / BALTICLAW

Premium

Advokatas ANDRIUS PRANCKEVIČIUS turi daugiau kaip 23 metų teisinio darbo patirtį, kuria naudodamasis padeda tiek startuoliams, tiek ir brandžiam verslui toliau sėkmingai vystyti ir laimėti konkurencinėje veikloje. Andrius yra baigęs Vilniaus universiteto Teisės fakultetą, stažavęsis Stokholmo universitete ir advokatų kontorose. Nuolat atnaujindamas savo žinias Andrius specializuojasi fintech teisėje, intelektinės nuosavybės teisėje, įmonių susijungimuose ir įsigijimuose, projektų finansavime, akcininkų teisių gynime, taip pat su tuo susijusiame atstovavime visų grandžių teismuose bei arbitraže. Andriaus Pranckevičiaus profesinėje veikloje pažymėtinas BALTICLAW įsteigimas ir ilgalaikis vadovavimas biurams Vilniuje, Maskvoje ir Sankt Peterburge, sukaupta patirtis Lietuvos ir tarptautinėje jurisprudencijoje bei pedagoginė ir mokslinė veikla Vilniaus universiteto Teisės fakultete.

Straipsniai: 1

Atsakymai į klausimus: 15

Direktorius ir bendrasavininkis / UAB „Seminal Work“

Premium

Nuo 2014 m. profesionaliai plėtoja pardavimus platformoje „Amazon“ keliasdešimt unikalių produktų, 14 skirtingų „Amazon” pagrindinių kategorijų. „Amazon US“, „Amazon UK“ ir „Amazon DE“ parduota produktų beveik už 5 mln. eurų. Ž. Stankevičius yra ibandęs šias „Amazon” rinkas: .us, .uk, .jp, .fr, .esp, .de, .it, .ca.

Straipsniai: 27

Atsakymai į klausimus: 67

Nuotolinių pardavimų Luminor verslo klientams skyriaus vadovė / „Luminor”

Premium

Diana yra orientuota į pardavimus ir verslo plėtrą, pasitelkiant modernius ir inovatyvius sprendimo būdus. Finansiniame sektoriuje dirba virš 7 metų, todėl sukaupusi neįkainojamos patirties dirbant su Lietuvos verslais. Pagrindinės konsultavimo sirtys: verslo plėtra su finansinio partnerio pagalba, darbas su komanda ir partneriais siekiant efektyvaus ir pelną generuojančio sprendimo.

Straipsniai: 8

Atsakymai į klausimus: 9

Naujausi ekspertai

Patentinė patikėtinė, intelektinės nuosavybės apsaugos ekspertė / METIDA

Premium

Birutė Dauderienė turi daugiau nei 30 metų patirtį išradimų patentavimo bei intelektinės nuosavybės apsaugos srityse. Ilgametė patirtis, konsultuojant Lietuvos ir užsienio klientus, išmokė, kad stiprus sėkmingo verslo pagrindas yra tinkamai ir laiku apsaugota kūrėjų intelektinė nuosavybė (išradimai, dizainas, prekių ženklai). Birutė kiekvienam patars kokius namų darbus reikia atlikti intelektinės nuosavybės objektų kūrimo etape, kokią tinkamą apsaugą pasirinkti naudojimo etape ir kaip išvengti pažeidimų, susijusių su jūsų intelektiniu turtu.

Straipsniai: 0

Atsakymai į klausimus: 2

Projektų ir marketingo vadovas / Capital Kaunas

Straipsniai: 0

Atsakymai į klausimus: 1

Vadovas / PARDAVIMOLOGIJA

Straipsniai: 0

Atsakymai į klausimus: 1

Advokatas, Vadovaujantis Partneris / Advokatų kontora PRUDENCE

Straipsniai: 0

Atsakymai į klausimus: 0

Advokato padėjėjas / Advokatų profesinė bendrija „Černiauskas ir partneriai”

Straipsniai: 0

Atsakymai į klausimus: 0

Direktorius ir bendraįkūrėjas / UAB Starfish Academy, UAB Promis.lt

Straipsniai: 0

Atsakymai į klausimus: 4

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.