...

Veikla grožio salone

Žinių bazė

2021.03.31

Laba diena. Esu kineziterapeutė, ar galiu atlikti kūno įvyniojimus grožio salone, vykdydama individualią veiklą? Ar reikia kažkokio papildomo diplomo?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Egidija Žiedaitė

Regionų koordinatorė / Versli Lietuva

Publikavimo data: 2021-06-15 11:27

Minimą veiklą galite vykdyti pagal individualios veiklos pažymą. Prašymą dėl pažymos išdavimo reikia pateikti ne vėliau kaip veiklos vykdymo pradžios...

Publikavimo data: 2021-06-15 11:27

Minimą veiklą galite vykdyti pagal individualios veiklos pažymą. Prašymą dėl pažymos išdavimo reikia pateikti ne vėliau kaip veiklos vykdymo pradžios dieną per „Mano VMI“ sritį. Svarbu paminėti, kad asmuo, vykdantis individualią veiklą pagal pažymą, turi pildyti pajamų-išlaidų apskaitos žurnalą, o paslaugų pirkėjams privalo išduoti vieną iš apskaitos dokumentų: sąskaitą faktūrą, PVM sąskaitą faktūrą arba kasos aparato kvitą. Detalesnė informacija nustatyta gyventojų, besiverčiančių individualia veikla, buhalterinės apskaitos taisyklėse: https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.93C3137C99BF/asr. Norėdama vykdyti kūno įvyniojimo veiklą grožio salone, turite kreiptis į Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą dėl leidimo-higienos paso išdavimo. Taip pat privalote užtikrinti, kad Jūsų teikiamos paslaugos atitinka pagrindinius grožio paslaugų sveikatos saugos reikalavimus, kaip tai numatyta Lietuvos higienos normoje HN 117:2007 „Grožio paslaugų sveikatos saugos reikalavimai“: https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.CE03E1D3329D/asr.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.