...

Tarptautinių siuntų, krovinių pervežimas

Žinių bazė

2022.02.08

Sveiki. Noriu užsiimti tarptautinių siuntų, krovinių, tarptautinių perkraustymų verslu. Veikla būtų vykdoma mikroautobusu (bendras tonažas su kroviniu neviršytų 3,5t). Veiklą galvoju forminti MB pavidalu. Noriu paklausti, kokie reikalavimai, leidimai ar licencijos taikomos tokiems pervežimams?

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Diana Grapskytė

Verslo planavimo, finansinio verslo planavimo konsultantė, mentorė / MB "Pradėk verslą paprastai"

Publikavimo data: 2022-02-17 11:05

Jums bus reikalinga licencija verstis krovinių vežimu vidaus maršrutais. Prašymas ir dokumentai pateikiami tiesiogiai atvykus į Lietuvos transporto saugos administracijos...

Publikavimo data: 2022-02-17 11:05

Jums bus reikalinga licencija verstis krovinių vežimu vidaus maršrutais. Prašymas ir dokumentai pateikiami tiesiogiai atvykus į Lietuvos transporto saugos administracijos (toliau – Administracija) Paslaugų departamento skyrių, prašymą ir dokumentus atsiuntus paštu ar per pasiuntinį arba elektroniniu būdu – prašymą ir dokumentus ar jų skenuotas kopijas, pasirašytus atitinkamai juridinio asmens vadovo, individualią veiklą vykdančio fizinio asmens ar transporto vadybininko teisinę galią turinčiu saugiu elektroniniu parašu, siunčiant elektroniniu paštu. Juridinio asmens vadovo įgalioti gauti elektronines paslaugas fiziniai asmenys gali pateikti elektroninį prašymą interneto svetainėje https://keltra.vkti.gov.lt. Daugiau informacijos rasite čia: https://www.lietuva.gov.lt/lt/licencija-verstis-keleiviu-ar-kroviniu-vezimu-77;12405.html. Dėl veiklos licencijavimo užsiimant tarptautiniais pervežimais, visa informaciją rasite čia: https://ltsa.lrv.lt/lt/paslaugos/administraciniu-paslaugu-sarasas/keliu-transporto/kroviniu-vezimas-1/veiklos-licencijavimas-1 Taip pat jums bus reikalingas ETMK leidimas. Šis leidimas suteikia teisę vežti krovinius už atlyginimą kelių transporto priemone tarp ETMK leidimų sistemoje dalyvaujančių šalių narių (toliau – ETMK šalis narė) arba važiuoti tranzitu per vienos ar kelių ETMK šalių narių teritorijas. Plačiau: https://ltsa.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/etmk-leidimai. Užsienio valstybės leidimas vykdyti tarptautinį krovinių vežimą keliais: https://ltsa.lrv.lt/lt/paslaugos/administraciniu-paslaugu-sarasas/keliu-transporto/kroviniu-vezimo-dokumentu-isdavimas/uzsienio-valstybes-leidimo-vykdyti-tarptautini-kroviniu-vezima-keliais-isdavimas.

Ekspertai

Diana Grapskytė

Diana Grapskytė

Verslo planavimo, finansinio verslo planavimo konsultantė, mentorė / MB "Pradėk verslą paprastai"

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.