...

Tarptautinis prekės ženklo įregistravimas

Žinių bazė

2020.07.20

Kiek laiko trunka ir kiek kainuoja tarptautinis prekės ženklo įregistravimas?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Tomas Jakubauskas

Vyresnysis advokatas, patentinis patikėtinis, teismo mediatorius / Advokatų kontora Eversheds Saladžius

Publikavimo data: 2020-07-22 14:36

Tarptautinio prekių ženklo registracijos kaina priklauso nuo daugelio kintamųjų, pvz.: 1) tarptautinio prekių ženklo registracija bus atliekama Lietuvos nacionalinio ar...

Publikavimo data: 2020-07-22 14:36

Tarptautinio prekių ženklo registracijos kaina priklauso nuo daugelio kintamųjų, pvz.: 1) tarptautinio prekių ženklo registracija bus atliekama Lietuvos nacionalinio ar Europos Sąjungos prekių ženklo pagrindu? 2) kokiose konkrečiai valstybėse siekiama apsaugą įgyti? 3) kokiam skaičiui prekių ir paslaugų klasių (pagal Nicos klasifikaciją) siekiama apsaugą įgyti? 4) ar prekių ženklas yra spalvotas, ar tai kolektyvinis, sertifikavimo, garantinis prekių ženklas? 5) paraišką pildysite ir teiksite patys ar samdysite intelektinės nuosavybės specialistus? 6) datos, kuomet paraiška yra paduodama, kadangi registracijos mokesčiai yra mokami Šveicarijos frankais, o šios valiutos ir euro kursas gali kisti. Registracijos trukmė priklauso nuo pasirinktų konkrečių valstybių. Tiesa, bendra taisyklė yra ta, kad laikiną prekių ženklo apsaugą asmuo įgyja nuo paraiškos padavimo momento, o ne nuo registracijos procedūrų užbaigimo. Kainos pavyzdys: jei apsaugą norite įgyti Lietuvos nacionalinio prekių ženklo pagrindu, ženklas yra nespalvotas, apsaugą norite įgyti Rusijoje ir JAV, apsaugą norite įgyti vienos klasės prekėms arba paslaugoms, paraišką ruošiate savarankiškai: viso apie 1130 EUR.

Ekspertai

Tomas Jakubauskas

Tomas Jakubauskas

Vyresnysis advokatas, patentinis patikėtinis, teismo mediatorius / Advokatų kontora Eversheds Saladžius

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.