...

Nuo ko pradėti šakočių kepimo verslą?

Žinių bazė

2023.02.06

Planuoju pradėti šakočių kepimo verslą. Nežinau nuo ko pradėti. Laukiu patarimų.

 

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Gražvydas Jukna

Vadovas, įkūrėjas / GJ Mentoring

Publikavimo data: 2023-02-20 21:22

Pradėkite nuo verslo plano. Pradžiai, kokia veiklos forma: individuali veikla, MB ar UAB. 1. Gamybos pajėgumai: Kaip gaminsite, kur gaminsite,...

Publikavimo data: 2023-02-20 21:22

Pradėkite nuo verslo plano. Pradžiai, kokia veiklos forma: individuali veikla, MB ar UAB. 1. Gamybos pajėgumai: Kaip gaminsite, kur gaminsite, kiek pajėgumų turėsite, kas gamins, kaip organizuosite gamybos procesą. . Ar turite reikiamą įrangą 2. Produktas. Receptūra, žaliavos, tiekėjai, savikaina, pavadinimas, įpakavimas, sandėliavimas, logistika, veterinarijos leidimas. 3. Pardavimai. Kokia kaina, atsiskaitymo terminai, kur parduosite, kiek parduosite. 4. Balansas. Ar iš planuojamų pajamų atėmus sąnaudas liks pelno. Ar planuojamas pelnas tenkina 5. Rizikos. Ką darysite, jei pradėjus verslą rezultatai bus blogesni, nei planavote. 6. Kiek turite pinigų ir ar jų užtenka verslo pradžiai bei bent 6 mėnesiams į priekį verslui palaikyti Jei atsakius į šiuos klausimus matysite, kad verslas gaunasi, galite bandyti, tačiau būkite pasiruošę planui B, t.y. žiūrėkite punktas 5.

Ekspertai

Gražvydas Jukna

Gražvydas Jukna

Vadovas, įkūrėjas / GJ Mentoring

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.