...

Kuo skiriasi sertifikatas nuo diplomo?

Žinių bazė

2021.05.31

Laba diena, prieš mėnesį įgijau antakių korekcijos ir higieninio manikiūro sertifikatus. Ar galiu kirpykloje dirbti pagal individualią veiklą ar įsteigti MB?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Eglė Stakaitienė

Verslo vystymo vadovė / Agmis, UAB

Publikavimo data: 2021-07-28 14:45

Taip, galite. Dažniausiai šią paslaugą teikiantys asmenys renkasi individalią veiklą, dėl paprastesnės apskaitos, MB steigti netikslinga. Siūlau jei norite verstis...

Publikavimo data: 2021-07-28 14:45

Taip, galite. Dažniausiai šią paslaugą teikiantys asmenys renkasi individalią veiklą, dėl paprastesnės apskaitos, MB steigti netikslinga. Siūlau jei norite verstis šia veikla pirmu etapu paieškoti norimų darbo vietų, grožio salonų, pasidomėti darbo sąlygomis, kiek jums kainuos darbo vieta, koks grafikas ir pan., Turėkite omenyje, kad pirmas pusmetis bus investicija į kliento rato susirinkimą. Kuo skiriasi diplomas ir sertifikatas. Sertifikatas gaunamas pabaigus kelis mėnesius trunkamčius kursus. Diplomas įgyjamas mokymo įstaigoje pabaigus 1-2 metų kursą. Pvz., Karaliaus Mindaugo mokykla Kaune.

Ekspertai

Eglė Stakaitienė

Eglė Stakaitienė

Verslo vystymo vadovė / Agmis, UAB

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.