...

Kosmetika iš trečiųjų šalių

Žinių bazė

2021.05.10

Sveiki. Norėčiau platinti kosmetiką iš trečiųjų šalių. Ar galimas platinimas, jei gamintojas turi Eurazijos sertifikatus?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Publikavimo data: 2021-06-15 11:32

Visus kosmetikos produktus, skirtus vartoti arba naudoti Lietuvos Respublikoje bei Europos Sąjungoje, reikia notifikuoti. Kosmetikos gaminių notifikavimas – tai būtinos...

Publikavimo data: 2021-06-15 11:32

Visus kosmetikos produktus, skirtus vartoti arba naudoti Lietuvos Respublikoje bei Europos Sąjungoje, reikia notifikuoti. Kosmetikos gaminių notifikavimas – tai būtinos informacijos apie kosmetikos gaminį pateikimas per pranešimo apie kosmetikos gaminius portalą (Cosmetic Products Notification Portal (CPNP) https://webgate.ec.europa.eu/cpnp/faq/index.cfm?event=faq.show). CPNP yra bendra, internetinė Europos Sąjungos sistema, kuria naudojasi kosmetikos produktų gamintojai, importuotojai, pardavėjai bei kontroliuojančios įstaigos ir organizacijos. Detalesnę informaciją apie kosmetikos gaminių notifikavimą ir reikalavimus, tiekiant juos į Lietuvos rinką, galite rasti Nacionalinio visuomenės sveikatos centro puslapyje: https://nvsc.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/kosmetikos-gaminiu-notifikavimas.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.