...

Užstato stygius. Ar galima parama?

Žinių bazė

2021.05.14

Pradedame verslą gamybos srityje. Turime sukaupę daug patirties ir norime pradėti savo verslą. Norime įrangą pirkti išsimokėtinai, tačiau bankas nesuteikia mums reikiamo finansavimo, nes trūksta užstato. Kaip ir kokia parama galima iš valstybės?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Asta Slapšienė

Marketingo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Premium

Publikavimo data: 2021-05-18 12:12

Norėdami įsigyti įrangą išsimokėtinai, galite pasianaudoti INVEGOS teikiamomis individualiomis arba portfelinėmis garantijomis lizingo sandoriams. Šios garantijos atstoja dalį finansų įstaigos...

Publikavimo data: 2021-05-18 12:12

Norėdami įsigyti įrangą išsimokėtinai, galite pasianaudoti INVEGOS teikiamomis individualiomis arba portfelinėmis garantijomis lizingo sandoriams. Šios garantijos atstoja dalį finansų įstaigos prašomo užstato. Norėdami pasinaudoti priemonėmis, įmonė ar pradedantis verslininkas pirmiausiai turi kreiptis į finansų įstaigą ir susitarti dėl finansavimo. Finansų įstaiga įvertina vykdomą projektą, galimybes grąžinti lizingą ir pasiskaičiuos trūkstamo užstato dydį. Po to finansų įstaiga INVEGAI pateikia prašymą garantijai gauti ir kitus su finansavimu susijusius dokumentus. Garantijos lizingo sandoriams išduodamos finansų įstaigoms, kurios bendradarbiauja su INVEGA, todėl reiktų kreiptis būtent į šias įstaigas, o jų sąrašas skelbiamas INVEGOS svetainėje: Individualių garantijų lizingo sandoriams atveju: https://invega.lt/garantijos-lizingui-lizingo-bendroves/130. Portfelinių garantijų lizingo sandoriams atveju: https://invega.lt/verslui/visos-priemones/25/portfelines-garantijos-lizingo-sandoriams-18.

Ekspertai

Asta Slapšienė

Asta Slapšienė

Marketingo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.