...

Kaip surasti verslo komandą?

Žinių bazė

2020.11.17

Esu inžinierius. Turiu daug revoliucinių techninių idėjų, galinčių tapti dideliais verslais. Šiandien aktualiausia – „elektroninė vakcina”: rizikos investicija – maža; išvystymo laikas – trumpas. Bet neturiu jokios verslo patirties. Kaip surasti veržlią ir patyrusią verslo partnerių komandą?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Jurijus Clavas

Direktorius ir bendraįkūrėjas / UAB Starfish Academy, UAB Promis.lt

Publikavimo data: 2020-11-23 15:16

Tam, kad rastumėte verslo partnerių, vien tik idėjos nėra pakankama, kaip yra sakoma "idėja, be įgyvendimo, lieka tik idėja". Turėtumėte...

Publikavimo data: 2020-11-23 15:16

Tam, kad rastumėte verslo partnerių, vien tik idėjos nėra pakankama, kaip yra sakoma "idėja, be įgyvendimo, lieka tik idėja". Turėtumėte pasiruošti bet kažkokį detalesnį pristatymą, kur būtų pristatyta pagrindinė informacija, paskaičiavimai apie galimą finansinę naudą. Tuomet šią informaciją galite pristatyti pradžai draugų, pažįstamų rate. Taip pat skelbimą dėl verslo partnerių paieškos paskelbti Facebook grupėse, susijusiose su verslu ar investavimu ir susidomėjusiems irgi pristatyti paruoštą informaciją. Be to, jeigu idėją tikrai laikote revoliucine, vertėtų pagalvoti apie jos patentavimą, kas leis apsisaugoti nuo vagystės ir būtų labiau užtikrinti partnerių paieškose.

Ekspertai

Jurijus Clavas

Jurijus Clavas

Direktorius ir bendraįkūrėjas / UAB Starfish Academy, UAB Promis.lt

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.