...

Finansinė parama verslo planui

Žinių bazė

2021.08.19

Laba diena, ar galėčiau gauti finansinės paramos mokymo centrui atidaryti? Turiu verslo planą, ar galėčiau su Jūsų pagalba jį įgyvendinti?  Turėjau savo įmonę 19 metų.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Asta Slapšienė

Marketingo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Premium

Publikavimo data: 2021-09-17 14:50

Jeigu verslą vis dar turite, rekomenduoju pasinaudoti INVEGOS administruojamomis lengvatinėmis paskolomis iš Atviro kreditų fondo 2. Norėdami pasinaudoti priemone, įmonė...

Publikavimo data: 2021-09-17 14:50

Jeigu verslą vis dar turite, rekomenduoju pasinaudoti INVEGOS administruojamomis lengvatinėmis paskolomis iš Atviro kreditų fondo 2. Norėdami pasinaudoti priemone, įmonė ar pradedantis verslininkas pirmiausiai turi kreiptis į kredito įstaigą, su kuria sudaryta bendradarbiavimo sutartis dėl lengvatinių paskolų teikimo - Medicinos banką ir banką"Citadele". Finansavimas iš AKF2 priemonės lėšų gali būti teikiamas paskolos, kredito linijos ir finansinės nuomos (lizingo) forma. Paskolos maksimalus dydis – 600 000 Eur. Maksimalus paskolos dydis gali būti didinamas atsižvelgiant į paskolai skiriamą banko nuosavų lėšų procentą. Maksimalios paskolos palūkanos: 3 mėn. EURIBOR + 0,1% + iki 3 % marža. Be to, pasirašius kreditavimo sutartį, galima kreiptis tiesiai į INVEGĄ dėl dalies palūkanų kompensacijos. Taip pat būtų galima svarstyti pasidalytos rizikos paskolos variantą. Šias paskolas teikia Swedbank ir Šiaulių bankas. Maksimalus vienos paskolos dydis SVV subjektui – 4 mln. Eur, kur paskolų kiekis vienam SVV subjektui nėra ribojamas.Finansavimas gali būti teikiamas paskolos ir kredito linijos forma. jeigu ketinate steigti naują verslą, galima pasinaudoti tiesioginėmis INVEGOS paskolomis "Startuok". Paskolos skirtos tiems jauniems verslams, kuriems reikia didesnio nei 25 tūkst. eur finansavimo verslo pradžiai ar jo plėtrai arba įmonėms, kurios vykdo socialinio poveikio projektus. Plačiau apie visas priemones galima rasti www.invega.lt arba paskambinus tel. +3702107510.

Ekspertai

Asta Slapšienė

Asta Slapšienė

Marketingo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.