...

Darbo su kavos aparatais dokumentai

Žinių bazė

2020.09.15

Darbas su kavos aparatais, profesionaliais, statomais pagal konkursus. Su kasos aparatais ir be jų. Kokių dokumentų reikia?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Sandra Barzdienė

Regionų koordinatorė / Versli Lietuva

Publikavimo data: 2021-03-05 13:19

Kiekvieną naują ūkinę komercinę veiklą reikia pradėti nuo jos įteisinimo, nuo įregistravimo, pasirenkant fizinio ar juridinio asmens statusą. Renkantis verslo...

Publikavimo data: 2021-03-05 13:19

Kiekvieną naują ūkinę komercinę veiklą reikia pradėti nuo jos įteisinimo, nuo įregistravimo, pasirenkant fizinio ar juridinio asmens statusą. Renkantis verslo formą reikia atkreipti dėmesį į keletą dalykų: užsiimti individualia veikla yra paprasčiau – nereikia steigti įmonės, kurti įmonės valdymo struktūros, reikalingos mažesnės pradinės investicijos. Ketindami Lietuvoje steigti įmonę, pirmiausia turėtumėte nuspręsti, kokios rūšies įmonė yra tinkamiausia Jūsų tikslams įgyvendinti. Reikėtų atsakyti sau į klausimą, ar norite dirbti (investuoti) vieni, ar kartu su partneriu/partneriais. Įvertinus norimą prisiimti riziką, galėtumėte rinktis ribotos atsakomybės įmonę – pavyzdžiui, uždarąją akcinę bendrovę, mažąją bendriją arba neribotos atsakomybės įmonę – individualią įmonę. Skirtingų teisinių formų įmonių skiriasi atsakomybės laipsnis, steigėjų skaičius, šių įmonių dalyvių (pavyzdžiui, mažosios bendrijos narių, uždarosios akcinės bendrovės akcininkų, darbuotojų) iš įmonės gautų pajamų apmokestinimo tvarka. Pagrindinis leidimas, kurį turite gauti norint užsiimti kavos prekyba, yra Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimas. Šį pažymėjimą išduoda Teritorinės valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (toliau – VMVT). Prieš pateikiant prašymą reikia žinoti, kaip ketinate teikti paslaugas, kokiais įrenginiais bus tiekiama kava, kokios firmos aparatai, kaip bus įtaisomas kavos aparatas ir t.t. Kuo detaliau žinosite, tuo lengviau ir greičiau galėsite gauti pažymėjimą. Rekomenduojame šiuo klausimu, prieš pildant prašymą pasikonsultuoti su VMVT specialistais.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.