...

Šrifto dizaino apsauga

Žinių bazė

2022.06.25

Sveiki, esu dizaineris. Sukūriau unikalius šrifto dizainus, kuriuos planuoju patalpinti į šriftų platformas (https://www.myfonts.com, https://www.creativefabrica.com  ar kt.) ir pardavinėti. Kaip man apsaugoti jų unikalumą? Kaip tai padaryti, kad nekopijuotų?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Birutė Dauderienė

Patentinė patikėtinė, intelektinės nuosavybės apsaugos ekspertė / METIDA

Publikavimo data: 2022-08-01 16:06

Šrifto dizainas yra saugomas kaip autorių teisių subjektas, o apsauga įgyjama nuo šrifto sukūrimo momento, papildomų veiksmų apsaugai įgyti atlikti...

Publikavimo data: 2022-08-01 16:06

Šrifto dizainas yra saugomas kaip autorių teisių subjektas, o apsauga įgyjama nuo šrifto sukūrimo momento, papildomų veiksmų apsaugai įgyti atlikti nėra būtina. Šriftą patalpinus jūsų nurodytose platformose, jis bus paskelbtas viešai ir tai neišvengiamai lemia kopijavimo riziką. Prevenciniai veiksmai šioje situacijoje nėra įmanomi. Bet koks veiksmas, kai be jūsų leidimo, šriftas yra atgaminamas, modifikuojamas, platinamas ir pan., laikomas autorių teisių pažeidimu ir jūs turite teisę reikalauti nutraukti tokius veiksmus. Geriausia gynyba šiuo atveju yra aktyvūs veiksmai pastebėjus pažeidimo atvejus.

Ekspertai

Birutė Dauderienė

Birutė Dauderienė

Patentinė patikėtinė, intelektinės nuosavybės apsaugos ekspertė / METIDA

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.