Sandėliavimo paslaugos

Žinių bazė

2013.06.19

Noriu sandeliuoti prekes knygas ir perkelti į užmietsį ar geroje patogioje Viniaus miesto vietoje, kur nėra didelės kainos, bet [atogus privažiavimas. Turiu e parduotuvę ir knygas parduodu elektroniu būdu. Galite patarti kur ieškoti, kokios turi būti sandėliavimo patalpos, kokios kainos, kur yra populiariausios vietos?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Anonimas

„bzn start” įkūrėja, vadovė. / UAB „Glaveckaitė Media”

Publikavimo data: 2013-06-19 10:52

Rekomenduotume patalpas rinktis prie arterinių miesto gatvių. Gerai pasverkite koks yra Jūsų patalpų dydžio poreikis ir kaip jis keisis ateityje,...

Publikavimo data: 2013-06-19 10:52

Rekomenduotume patalpas rinktis prie arterinių miesto gatvių. Gerai pasverkite koks yra Jūsų patalpų dydžio poreikis ir kaip jis keisis ateityje, įvertinkite ne tik nuomos kainą bet ir kitus išlaikymo kaštus. Pasiūla yra pakankamai didelė, todėl rekomenduotume kreiptis į profesionalius NT brokerius kurie galėtu pakonsultuoti išsirenkant tinkamiausias patalpas Jums.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.