...

Prekyba per EBAY maisto ir ne maisto produktais kaip įregistruoti?

Žinių bazė

2014.05.13

Kaip teisingai įregistruoti veiklą jei prekiauju per ebay.com maisto (pvz kavos pakeliai, sausainiai ir t.t) ir ne maisto (šampūnas, dantų pasta ir t.t.) prekėmis (pirktinėmis, ne namų gamybos)? Ar būtina smulkiai apibūdinti veiklos rūšis? ir ar reikės mokėti papildomus mokesčius jei veikla vykdoma seniau nei ją norima įregistruoti (pamačius jos gaunamą naudą)?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Publikavimo data: 2014-05-13 15:37

Pagal aprašymą, Jūsų veiklai tinkamiausias EVRK kodas 47.91 Užsakomasis pardavimas paštu arba internetu. Šis kodas tinkamas tiek maisto tiek ne...

Publikavimo data: 2014-05-13 15:37

Pagal aprašymą, Jūsų veiklai tinkamiausias EVRK kodas 47.91 Užsakomasis pardavimas paštu arba internetu.
Šis kodas tinkamas tiek maisto tiek ne maisto prekybai, tad registruojant IDV užtektų nurodyti šį kodą. Jei veiklą vykdėte anksčiau ir nebuvote įregistravę veiklos, tuomet gautas pajamas reikėtų deklaruoti metinėje deklaracijoje kaip pajamas gautas iš individualios veiklos. Išlaidas, jei turite prekių įsigijimo dokumentus, galite deklaruoti pagal faktą, o jei neturite įsigijimo dokumentų, išlaidoms galite priskirti 30 proc. nuo pajamų.

Ekspertai

Algis Teišerskis

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.