Prabangos prekių vieta

Žinių bazė

2013.06.19

Planuoju atidaryti parduotuvę. Prekiausiu franšizės būdu, t.y. žiinomas prabangus drabužių prekės ženklas. Vienas iš reikalavimų sutartyje, jog vieta turi būti senamiestyje, gerai matoma, reprezentatyvi. Tačiau, kiek žiūrėjau senamiestyje nėra jokių laisvų patalpų. Kaip elgtis? Į kokias kainas man orientuotis, kas svarbu, pasirenkant vietą (nors jų nėra)?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Anonimas

„bzn start” įkūrėja, vadovė. / UAB „Glaveckaitė Media”

Publikavimo data: 2013-06-19 10:48

Paskutinius kelis metus dalis prekybinių patalpų buvo transformuotos į maitinimo, todėl pagrindinėse Vilniaus senamiesčio gatvėse, kur didžiausi pėsčiūjų srautai, laisvų...

Publikavimo data: 2013-06-19 10:48

Paskutinius kelis metus dalis prekybinių patalpų buvo transformuotos į maitinimo, todėl pagrindinėse Vilniaus senamiesčio gatvėse, kur didžiausi pėsčiūjų srautai, laisvų patalpų praktiškai nėra. Nuomos kainos svyruoja nuo 100Lt. už kv/m, tačiau mažesnių plotų nuoma gali siekti net ir 200Lt. už kv/m. Rekomenduotume pasvarstyti prekybos centrų galimybę, jei tai Jums leidžia frančizės sutartis.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.