...

Planuoju užsiimti prekyba maistu internete, ar galima šiuo atveju pasinaudoti individualios veiklos pažymėjimu, ar būtina kurti UAB?

Žinių bazė

2012.08.26

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Vaidas Šalaševičius

Steigėjas ir ekspertas / UAB „Justicija"

Publikavimo data: 2012-08-26 16:56

Pagal galiojančių teisės aktų reikalavimus, gyventojas, norintis verstis mažmenine prekyba elektroninėje parduotuvėje, privalo arba steigti juridinį asmenį, arba įstatymų nustatyta...

Publikavimo data: 2012-08-26 16:56

Pagal galiojančių teisės aktų reikalavimus, gyventojas, norintis verstis mažmenine prekyba elektroninėje parduotuvėje, privalo arba steigti juridinį asmenį, arba įstatymų nustatyta tvarka registruoti individualią veiklą.

Pagal  GPMĮ 2 straipsnio 7 dalį individuali veikla suprantama kaip gyventojo vykdoma savarankiška veikla, kuria versdamasis gyventojas siekia gauti pajamų ar kitokios ekonominės naudos per tęstinį laikotarpį. Gyventojas individualią veiklą gali vykdyti dviem būdais:

1. Įsigydamas verslo liudijimą;
2. Užsiimdamas individualia veikla pagal pažymą.

Taip pat reikėtų nepamiršti, jog Maisto įstatymo 4 str. 3 d. 4 punkte įtvirtinta nuostata, jog tvarkyti maistą galima tik Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos nustatyta ir su Sveikatos apsaugos ministerija suderinta tvarka patvirtintose maisto tvarkymo vietose, turinčiose nustatyta tvarka išduotus maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimus, kurie išduodami tik įvertinus maisto tvarkymo veiklos sąlygas ir jų atitikimą teisės aktų reikalavimams. Maisto tvarkymo subjekto pažymėjimus išduoda teritorinės Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos.

Ekspertai

Vaidas Šalaševičius

Vaidas Šalaševičius

Steigėjas ir ekspertas / UAB „Justicija"

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.