...

Piešinių pardavimas internete

Žinių bazė

2021.05.31

Noriu pardavinėti savo nutapytus kūrinius internete po visą pasaulį. Kol kas apie nuosavą svetainę negalvoju, nes neturiu patirties pardavimuose ir klientų. Nežinau, ką geriau rinktis, ar reklamuoti ir pardavinėti socialiniuose tinkluose, ar elektroninėse parduotuvėse, kaip Ebay. Ką turėčiau žinoti apie visus mokesčius? Kaip valstybei rodyti savo veiklą?

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Karolis Malukas

IT įmonės vadovas ir įkūrėjas / „NAVUS“ - Driven by creativity

Publikavimo data: 2021-07-28 11:51

Laba diena, dėkoju už klausimą. Noriu pagirti, kad mąstote teisingai. Šioje stadijoje Jums tikrai nėra reikalinga internetinė svetainė/el. parduotuvė. Save,...

Publikavimo data: 2021-07-28 11:51

Laba diena, dėkoju už klausimą. Noriu pagirti, kad mąstote teisingai. Šioje stadijoje Jums tikrai nėra reikalinga internetinė svetainė/el. parduotuvė. Save, kaip menininkę galite pristatyti ir socialiniuose tinkluose. Apie svetainę galite pradėti galvoti, kai esami pardavimo kanalai nebebus tokie efektyvūs. Siūlytume pradėti nuo socialinių tinklų - Facebook, Instagram, Pinterest, Twitter. Per laiką pritrauksite Jūsų darbams simpatizuojančią auditoriją ir šie socialiniai tinklai išsivystys į pardavimų kanalus. Tačiau sekėjai greitai nesusirinks, tam reikia didelio įdirbio ir aktyvumo. Pagrindiniai Jūsų pardavimo kanalai turėtų būti įvairios MarketPlace tipo platformos. Viena iš labiausiai menininkų mėgstamų - Etsy. Lietuvoje yra daugybė žmonių, kurie Etsy platformoje pasiekė puikių rezultatų. Jums nereikės rūpintis lankytojų srautais į Jūsų svetainę, visą tai už Jus padarys Etsy. Dar vienas puikus kanalas, Jūsų minėtas - Ebay. Ji išlieka viena populiariausių platformų pasaulyje, ir ten taip pat galite rasti savo klientą. Taip pat siūlome pasidomėti platformomis, kurios buvo sukurtos būtent menininkams. Jose taip pat galite pristatyti ir parduoti savo kūrinius: https://www.artsy.net, https://www.artspace.com, superrare.com. Tikiuosi ši informacija Jums bus naudinga. Nebijokite eksperimentuoti, bandyti ir parodyti save pasauliui!

Ekspertai

Karolis Malukas

Karolis Malukas

IT įmonės vadovas ir įkūrėjas / „NAVUS“ - Driven by creativity

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.