...

Nuo ko pradėti norint atidaryti masažo kabinetą?

Žinių bazė

2012.11.17

Baigiau masažo kursus ir norėčiau pradėti dirbti. Planuoju imti individualiosios veiklos pažymą pagal EVRK kodą Nr. 96. Ar yra kokie ypatingi reikalavimai patalpoms? Ar galiu tiesiog išsinuomoti vieno kambario butą arba nedideles patalpas? Ar reikia papildomų leidimų?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Gintautas Bartkus

Vadovaujantysis partneris, advokatas / Deloitte Legal

Publikavimo data: 2012-11-17 00:54

Paprasčiausias būdas pradėti masažo salono veiklą yra vykdant individualiąją veiklą pagal pažymą. Jūsų nurodomu atveju galima vykdyti individualiąją veiklą pagal...

Publikavimo data: 2012-11-17 00:54

Paprasčiausias būdas pradėti masažo salono veiklą yra vykdant individualiąją veiklą pagal pažymą. Jūsų nurodomu atveju galima vykdyti individualiąją veiklą pagal pažymą pagal EVRK kodą 96.04, pagal kurį vykdoma fizinės gerovės užtikrinimo veikla, apimanti ir masažo salonų veiklą.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad asmuo, norintis teikti masažo paslaugas, turi atitikti Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2007 m. sausio 22 d. įsakymu Nr. V-27 patvirtinto Masažuotojo profesijos kvalifikacinių reikalavimų aprašo reikalavimus.

Masažo kabineto veikla patenka į Lietuvos Respublikos visuomenės sveikatos priežiūros įstatymu nustatytą veiklų, kurioms būtinas higienos pasas, sąrašą. Taigi norėdami teikti masažo paslaugas turėtumėte gauti leidimą – higienos pasą. Taip pat atkreiptinas dėmesys, kad šiai veiklai taikoma sveikatos apsaugos ministro įsakymu patvirtinta higienos norma „Grožio paslaugų sveikatos saugos reikalavimai“, kuri nustato paslaugos teikimo reikalavimus, taip pat bendruosius reikalavimus patalpoms, jų įrengimui, reikalavimus įrangai ir inventoriui, jų priežiūrai.

Jeigu jūsų teikiamos paslaugos būtų priskiriamos asmens sveikatos priežiūros paslaugoms, tokiai veiklai reikėtų licencijos, kaip sveikatos priežiūros veiklai, taip pat būtų taikomos kitos higienos normos, nustatančios skirtingus reikalavimus, kuriuos reikėtų atitikti norint teikti sveikatos priežiūros paslaugas.

Ekspertai

Gintautas Bartkus

Gintautas Bartkus

Vadovaujantysis partneris, advokatas / Deloitte Legal

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.